Oknoroll

DASZKI nad DRZWI i BALKONOWE

Zadzwoń do nas tel. 501301791 GREEN HOUSE Dariusz Kępa

Zadaszenie jest to rozwiązanie dające wiele korzyści, które jednak należy odpowiednio wybrać i zamontować. Bardzo duża liczba możliwości sprawia, że każdy może wybrać dla siebie taki produkt, który spełni jego oczekiwania i będzie nie tylko dodatkiem poprawiającym estetykę elewacji, ale również praktycznym rozwiązaniem dla domu czy obiektu użyteczności publicznej.

     

Wybór odpowiedniego kształtu, wymiaru oraz koloru zadaszenia ma bardzo duże znaczenie. Warto pamiętać, że jest to wydatek jednorazowy i inwestycja na długie lata, w związku z czym lepiej dokładnie zapoznać się z rozwiązaniami, które spełnią oczekiwania – zarówno pod kątem funkcjonalności, jak również estetyki. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne rozwiązania z aluminium, poliwęglanu oraz akrylu, które zostały pomalowane proszkowo i dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych.

Podstawową funkcją, jaką pełnią zadaszenia to częściowa ochrona, ale w sposób znaczny, przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi – przede wszystkim opadami deszczu i śniegu. Zadaszenia chronią i zapobiegają, na ile jest to możliwe, niszczeniu drzwi, okien, podjazdu. tarasu.

Prezent MIKOŁAJKOWY minus 10% ważny do 6 grudnia 23r.

Szczególnie polecamy DASZKI nad DRZWI WEJŚCIOWE. Spora część dystrybutorów i producentów drzwi w celu udzielenia gwarancji, wymaga zamontowania zadaszenia nad swoim produktem.  CENNIK DASZKÓW  o TYPOWYCH WYMIARACH Z MONTAŻEM dla wersji zarówno KLASYCZNEJ i NOWOCZESNEJ oraz RYNNOWEJ.

DASZEK  100 x   60 wysięg  =  870 zł - 10% = 783,oo zł

DASZEK  100 x   80 wysięg  =  940 zł - 10% = 846,oo zł

DASZEK  120 x   80 wysięg  =  970 zł - 10% = 873,oo zł

DASZEK  120 x 100 wysięg  = 1040 zł - 10% = 936,oo zł

DASZEK  150 x 100 wysięg  = 1090 zł - 10% = 981,oo zł

DASZEK  200 x 100 wysięg  = 1470  - 10% = 1323,oo zł

CENNIK DASZKÓW RYNNOWYCH wymiary typowe

DASZEK  120 x   90 wysięg  =  975 zł - 10% = 877,oo zł

DASZEK  150 x   90 wysięg  = 1045 zł - 10% = 940,oo zł

DASZEK  200 x   90 wysięg  = 1295 zł - 10% = 1.165,oo zł

Ceny podstawowe brutto obowiązują od 28 marca 2023 roku

Cena podstawowa brutto obejmuje pomiary, materiał, montaż daszków, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego) oraz VAT 23%

Informacje

W ofercie  mamy ponadto: daszki balkonowe, zadaszenia tarasów, witryn sklepowych oraz bram garażowych. Polecamy  wyceny online DASZKÓW  o nietypowych wymiarach:

Prosimy o podanie na naszego maila oknorol @ gmail.com

- długości oraz wysięgu daszku ?

- montaż daszku  do ściany czy do spodu balkonu ?

- z jakiego materiału jest mur i ile ma cm ocieplenia?

- miasto montażu

    

Rodzaje daszków na drzwi

Istnieje kilka rodzajów daszków, każdy z nich charakteryzuje się innymi gabarytami oraz trudnością w montażu. Najprostszym przykładem może być płaski daszek o prostych krawędziach. Nie zasłania dużych fragmentów ściany, przy okazji nie koliduje z pozostałymi elementami domu. Daszek nad drzwi jednospadowy, niewielki, pasuje do niemal każdego budynku.  Popularne są daszki dwuspadowe, ze spadkami na boki. Tu jednak należy zwrócić większą uwagę na detale. Główny problem stanowi zrównanie okapów i gzymsów budynku oraz bocznych połaci daszku. Każde ułożenie ma swoje wady i zalety, dlatego powinniśmy szczególnie zwrócić na to uwagę. Nawet jeśli udałoby się ułożyć je na tym samym poziomie, może okazać się, iż taki układ nie sprawdza się z dachem naszego domu. Szczególnie warte uwagi są daszki z boczną ścianą. Ta dodatkowa osłona kryje nas w sposób znaczny, ale z obiektywnych wzglęów niecałkowity, przed wiatrem, zacinającym deszczem oraz zimnem. Daszki nad drzwi niepodważalnie stanowią przydatne urozmaicenie dla naszego domu, chroniąc częściowo, ale w sposób znaczny, przed nieprzyjaznymi warunkami atmosferycznymi, a także upadkiem elementów budynku, czy np doniczek. 

      

 

    

 

Ceny przykładowe

Cena podstawowa brutto obejmuje pomiary, materiał, montaż daszków, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego) oraz VAT 23%

Końcową cenę usługi oblicza się na podstawie wymiarów konkretnego zamówienia. Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2023
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda