Oknoroll

ZADASZENIA

DASZKI nad DRZWI i BALKONOWE

Zadaszenie jest to rozwiązanie dające wiele korzyści, które jednak należy odpowiednio wybrać i zamontować. Bardzo duża liczba możliwości sprawia, że każdy może wybrać dla siebie taki produkt, który spełni jego oczekiwania i będzie nie tylko dodatkiem poprawiającym estetykę elewacji, ale również praktycznym rozwiązaniem dla domu czy obiektu użyteczności publicznej.

     

Wybór odpowiedniego kształtu, wymiaru oraz koloru zadaszenia ma bardzo duże znaczenie. Warto pamiętać, że jest to wydatek jednorazowy i inwestycja na długie lata, w związku z czym lepiej dokładnie zapoznać się z rozwiązaniami, które spełnią oczekiwania – zarówno pod kątem funkcjonalności, jak również estetyki. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne rozwiązania z aluminium, poliwęglanu oraz akrylu, które zostały pomalowane proszkowo i dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych.

Podstawową funkcją, jaką pełnią zadaszenia to ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi –  przede wszystkim opadami deszczu i śniegu. Zadaszenia chronią i zapobiegają niszczeniu drzwi, okien, podjazdu. tarasu.

Szczególnie polecamy DASZKI nad DRZWI WEJŚCIOWE. Spora część dystrybutorów i producentów drzwi w celu udzielenia gwarancji, wymaga zamontowania zadaszenia nad swoim produktem. Oczywiście mamy ponadto w swej ofercie: daszki balkonowe, zadaszenia tarasów, witryn sklepowych oraz bram garażowych.

Polecamy  wyceny online DASZKÓW  o nietypowych wymiarach:

Prosimy o podanie na naszego maila oknorol @ gmail.com

- długości oraz wysięgu daszku ?

- montaż daszku  do ściany czy do spodu balkonu ?

- z jakiego materiału jest mur i ile ma cm ocieplenia?

- miasto montażu

Ponadto mamy specjalną ofertę dla naszych południowych sąsiadów.

AKCE - montaże Ostrawa, Karvina, Frydek Mistek, Trinec

Ceny już od ZAPYTANIA na maila zł za sztukę

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią; gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. Śląskiego). Ceny już od ZAPYTANIA na maila zł za sztukę

Informacje

Daszki nad drzwi niepodważalnie stanowią przydatne urozmaicenie dla naszego domu, chroniąc przed nieprzyjaznymi warunkami atmosferycznymi i jednocześnie utrzymując przy tym porządek. 

    

Rodzaje daszków na drzwi

Istnieje kilka rodzajów daszków, każdy z nich charakteryzuje się innymi gabarytami oraz trudnością w montażu. Najprostszym przykładem może być płaski daszek o prostych krawędziach. Nie zasłania dużych fragmentów ściany, przy okazji nie koliduje z pozostałymi elementami domu. Daszek nad drzwi jednospadowy, niewielki, pasuje do niemal każdego budynku.  Popularne są daszki dwuspadowe, ze spadkami na boki. Tu jednak należy zwrócić większą uwagę na detale. Główny problem stanowi zrównanie okapów i gzymsów budynku oraz bocznych połaci daszku. Każde ułożenie ma swoje wady i zalety, dlatego powinniśmy szczególnie zwrócić na to uwagę. Nawet jeśli udałoby się ułożyć je na tym samym poziomie, może okazać się, iż taki układ nie sprawdza się z dachem naszego domu. Szczególnie warte uwagi są daszki z boczną ścianą. Ta dodatkowa osłona kryje nas przed wiatrem, zacinającym deszczem oraz zimnem. Przy projektowaniu daszku nie zapominajmy jednak by woda nie spływała na stronę przejścia, ponieważ to znacznie utrudni nam dostanie się do drzwi. W ostateczności zawsze możemy zamontować także rynnę.  

      

 

    

 

Ceny przykładowe

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią; gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. Śląskiego). Ceny już od ZAPYTANIA na maila zł za sztukę

Końcową cenę usługi oblicza się na podstawie wymiarów konkretnego zamówienia. Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2021
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda