Oknoroll

Zadzwoń do nas tel. 501301791 GREEN HOUSE Dariusz Kępa. NOWOŚĆ! OSŁONY TRANSPARENTNE

do ochrony altan, pawilonów, ogrodu zimowego

Rolety poliwęglanowe to doskonały sposób na ochronę przed czynnikami atmosferycznymi i przedłużenie żywotności budynku. Poliwęglan to mocny i trwały materiał, który wytrzyma deszcz, wiatr, palące słońce i silny mróz. Nie wypala się, nie koroduje i nie gnije, jak metal czy drewno. A do tego konstrukcja aluminiowa.

Przezroczyste rolety to efektowne rozwiązanie na balkony i tarasy.

Właściciele balkonów i tarasów często stają przed dość trudnym wyborem: chronić je szkłem czy nie. Z jednej strony dodatkowa ochrona w klimatach umiarkowanie kontynentalnych jest bardzo ważna. Częste opady deszczu i silny wiatr nie pozwalają na zaaranżowanie przytulnego miejsca na balkonie, jeśli jest on otwarty. Z drugiej strony tak miło, zwłaszcza latem, odpocząć na otwartym tarasie, z którego można podziwiać widok. Jednak rolety poliwęglanowe rozwiązują jednocześnie dwa problemy. Odporny na uderzenia mechaniczne i odporny na warunki atmosferyczne poliwęglan pozwala w razie potrzeby szybko zamknąć balkon lub taras. Kilka minut - i jesteś w przytulnym pokoju ze wspaniałym widokiem. Jeśli zapragniesz relaksu na świeżym powietrzu, równie szybko możesz otworzyć przeźroczyste rolety zewnętrzne na taras.
Poziom przepuszczalności światła poliwęglanu sięga 90%. To nawet więcej niż zwykłe szkło. Ponadto materiał ten jest dość mocny, nie jest tak łatwy do stłuczenia. Oznacza to, że takie przezroczyste rolety zewnętrzne na balkon są znacznie bezpieczniejsze niż zwykłe okna metalowo-plastikowe z podwójnymi szybami. W razie nieprzewidzianej sytuacji poliwęglanowe rolety na taras nie rozlecą się na tysiące drobnych cząstek i nie zrobią Ci krzywdy. A zdolność przezroczystych rolet do zatrzymywania promieniowania ultrafioletowego pozwala chronić drogie meble i wykładzinę podłogową na balkonie lub tarasie przed blaknięciem.

  

Informacje dodatkowe

Wysoka jakość żaluzji fasadowych i rewelacyjnie niska cena pozwala zaoferować nasze usługi szerokiemu gronu klientów. Zadzwoń do nas tel. 501301791 GREEN HOUSE Dariusz Kępa

Genialnym rozwiązaniem stały się osłony fasadowe, które montowane są na zewnątrz okien, dzięki czemu jednocześnie zyskują Państwo ochronę przed uciążliwymi promieniami słonecznymi, a także same okna niepotrzebnie się nie nagrzewają. Projektowanie domu bez osłon okiennych jest w Polsce rzadkością. Nie tylko zapewniają domownikom prywatność, ale także pełnią funkcję izolacyjną. W ostatnich latach coraz większym zainteresowaniem cieszą się żaluzje fasadowe. Te eleganckie i wytrzymałe osłony mogą stanowić element dekoracyjny budynku.

Ale mamy w swej ofercie klika rodzajów osłon fasadowych

Sunbreaker to niezwykle efektywny zewnętrzny system przeciwsłoneczny. Oprócz swojego podstawowego zadania może również z powodzeniem pełnić funkcję ozdobnego elementu architektonicznego różnego rodzaju budynków. Obiekty sprawiają z zewnątrz wrażenie lekkości i elegancji. System Sunbreaker stosowany jest w wersjach ruchomej oraz stałej. Pierwsza z nich zawiera specjalny mechanizm obrotowy oraz napęd w postaci silnika liniowego. System montuje się na fasadach budynków w płaszczyźnie pionowej oraz poziomej.

Refleksole to specjalny rodzaj rolet ekranowych, które mogą być montowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Tworzą na powierzchni okna jednolitą i płaską powierzchnię, która skutecznie je zaciemnia i przysłania. Szczególnie polecamy Refleksol R120 Ziiip, który służy do wypełnienia, zasłonięcia bocznych ścian w pergolach.

Markizoroleta jest systemem łączącym funkcje rolety oraz markizy. Daje możliwość zacienienia i obniżenia temperatury wewnątrz pomieszczenia. Jako roleta chroni przed nasłonecznieniem, a otwarcie części markizowej zapewnia dobry widok na zewnątrz oraz łatwy dostęp do parapetu. Markizoleta ma zastosowanie wyłącznie zewnętrzne.

Sprawdź również naszą ofertę rolet zewnętrznych oraz markiz!

Artykuły i nowości

NOWOŚĆ. Pergola fasadowa SB350. data 19.03.2024 rok

Zadzwoń do nas tel. 501301791 GREEN HOUSE Dariusz Kępa

PERGOLE tarasowe SB350 firmy SELT oraz WIATY garażowe

 

Pergola SB350 to uniwersalny system, przygotowany z myślą o jeszcze prostszym montażu. System występuje tylko na szer. 3,5m i wysokości w świetle 2,5 m. Dostępne wysięgi to: 3400mm, 3850mm, 4300mm lub 4750mm. System jest dostępny tylko w wersji wolnostojącej. Produkowany jest w dwóch odcieniach - biel (RAL 9016 MAT) lub antracyt (RAL 7016 MAT). Płaskie pióra ułatwiają odprowadzenie wody, a po zamknięciu tworzą równomierną powierzchnię. System SB350 posiada dwie rynny odpływowe, a każda z nich posiada dwa otwory spustowe, przez które woda wpływa bezpośrednio do słupa. Obrót piór napędzany jest silnikiem elektrycznym, istnieje możliwość swobodnego rozmieszczenia sterowania w belkach. W zestawie dołączony jest pilot, istnieje również możliwość sterowania poprzez aplikację. Montaż i serwis ułatwiają rewizje w górnej części belek.

PERGOLE FASADOWE firmy SELT. Polecamy szczególnie SB400 wykonywane na wymiar w zakresie szerokość 400 cm i wysięg do 700 cm oraz oczywiście rozwiązanie modułowego łączenia. Wysięg można zamówić w odstępach co 20cm. Wysokość 250 cm. System we wszystkich przypadkach zawiera: konstrukcję, pióra, mechanizm przekazania napędu, uchwyty ścienne, silnik oraz sterowanie radiowe wraz z pilotem 5 kanałowym. Standardowe kolory konstrukcji Pergol to Biel RAL 9016 MAT, Grafit FSM71319 i RAL 7016 MAT. 

Do wypełnienia, zasłonięcia bocznych ścian w pergoli służy Refleksol R120 Ziiip to system fasadowy do montażu wnękowego lub ściennego o najwyższej możliwej 6. klasie odporności wiatrowej. Dzięki mechanizmowi zamka błyskawicznego, tkanina w tym modelu pozostaje stabilna i naprężona nawet w przypadku silnych podmuchów wiatru. W przypadku montażu wnękowego całkowicie opuszczona Refleksola spełnia również funkcję moskitiery.  Istnieje możliwość tworzenia systemu modułowego poprzez zastosowanie uchwytów modułowych. 

Zapraszamy na stronę gdzie uzyskacie Państwo więcej informacji:

https://selt.com/sb350-pl

https://selt.com/sb400-pl

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2024
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda