Oknoroll

Zadzwoń tel. 501301791 GREEN HOUSE Dariusz Kępa

Promocja "IDZIE WIOSNA/ROLETY" minus - 7 % ważna do 22 marca 2024 r.

W Oknoroll oferujemy kompleksowe usługi obejmujące sprzedaż, montaż oraz naprawę rolet zewnętrznych. Realizujemy prace zarówno w budynkach, które już istnieją, jak i na etapie ich budowy. W naszej firmie dostępne są rolety zewnętrzne marki ALUPROF, które są wytrzymałe oraz odporne na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Doskonale zabezpieczają wnętrza domów przed deszczem, hałasem oraz słońcem. OCIEPLANIE BUDYNKÓW ma sens tylko gdy zamontowane zostaną rolety zewnętrzne.

Rolety zewnętrzne w Katowicach, Rybniku i Tychach

Nasza oferta jest skierowana do mieszkańców Katowic, Rybnika, Bielska-Białej, Tych oraz okolicznych miejscowości. Zapewniamy profesjonalne doradztwo na etapie doboru odpowiednich rozwiązań. Nasi doradcy chętnie dopasują konkretny model rolet do Państwa oczekiwań. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze modeli zewnętrznych, podtynkowych oraz balkonowych.

Montaż rolet zewnętrznych w Katowicach i Bielsku-Białej 

Świadczymy nasze usługi montażu rolet zewnętrznych na najwyższym poziomie, czego dowodem są zadowoleni klienci. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasza firma stała się rozpoznawalną i cenioną marką. Nasze ekipy monterskie pracują nie tylko na terenie Śląska, ale również w Zagłębiu, Podbeskidziu, części Małopolski, a także w czeskich miejscowościach tj. Ćesky Teśin, Tryniec, Karvina.

Ceny rolet zewnętrznych w Katowicach i okolicy

Koszt rolet zewnętrznych zależy przede wszystkim od ich rodzaju. Klienci zamawiający większe ilości mogą liczyć na korzystne rabaty. Dzięki nim cena jednostkowa pojedynczej rolety jest zdecydowanie niższa. Koszt montażu zależy przede wszystkim od tego, gdzie ma się on odbywać. Na łączną cenę usługi wraz z samymi roletami wpływa ich wielkość, kolor, a także sposób regulacji. 

Rolety zewnętrzne w Oknoroll w Katowicach, Rybniku, Tychach i Bielsku-Białej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Oknoroll. Możemy pochwalić się wieloma certyfikatami, które świadczą o najwyższej jakości świadczonych usług. Nasz wykwalifikowany personel poza profesjonalnym montażem i naprawą rolet zewnętrznych również udziela pomocy i doradza w wyborze rolet. W Oknoroll dbamy o to, aby wszystkie prace przebiegały terminowo oraz zgodnie z planem. 

Wybór rolet zewnętrznych to doskonały sposób na zapewnienie komfortu oraz prywatności. Oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty wykonane z wytrzymałych materiałów, wyposażone w sprawne systemy ich zwijania oraz rozwijania, dzięki czemu posłużą bez zarzutu przez długi czas. 

Gdzie świadczymy usługi montażu i naprawy rolet zewnętrznych?

Śląsk, Katowice, Zabrze, Tychy, Mysłowice, Żory, Rybnik, Jastrzębie Zdrój

Zagłębie, Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladż, Jaworzno 
Podbeskidzie, Bielsko-Biała, Cieszyn, Żywiec, Pszczyna, Kęty, Szczyrk
Chrzanów, Libiąż, Oświęcim, Brzeszcze, Karvina, Frydek Mistek, Cesky Tesin, Trinec

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą bram garażowychmarkiz i żaluzji 

OCIEPLANIE BUDYNKÓW ma sens tylko gdy zamontowane zostaną rolety zewnętrzne.

Pomimo, że obecnie okna posiadają doskonałe parametry ochrony przed zimnem, są one gorszym izolatorem od ocieplonej ściany budynku. Z tego powodu w trakcie mroźnych zim, przez otwory okienne tracimy część ciepła z wnętrza budynku. Aby zmniejszyć straty energii i oszczędzić na rachunkach za ogrzewanie, warto zadbać o odpowiednią izolację naszego domu. Montując rolety zewnętrzne z reguły zakładamy, że będą one służyły nam w lato. Ich głównym zadaniem będzie ograniczenie dostępu promieni słonecznych do wnętrza pomieszczeń oraz ochrona prywatności mieszkańców. Jednak rolety zewnętrzne to także dodatkowy izolator cieplny. Pomiędzy zasłoniętymi roletami, a szybą okienną powstaje swego rodzaju poduszka powietrzna, która ogranicza przenikanie ciepła na zewnątrz budynku w ziemie i do wewnątrz pomieszczeń w lecie. Ponad to, zasłonięte osłony okienne chronią przed wiatrem, który często okazuje się jednym z głównych powodów wyziębiania się pomieszczeń.

Najważniejszą zaletą montażu rolet zewnętrznych  w domu jest oczywiście większy komfort termiczny w pomieszczeniach latem oraz kontrola dopływu światła słonecznego do wnętrz. Zewnętrzne osłony okienne zapewniają także mieszkańcom prywatność i bezpieczeństwo oraz ograniczają hałasy z zewnątrz. Rolety zewnętrzne zapewniają również izolację termiczną w zimie, chroniąc przed mrozem i wiatrem. Jeśli nasze rolety wyposażone są w napęd automatyczny z bezprzewodowym sterowaniem z TIMEREM możemy ustawić otwarcie i zamknięcie rolet w ciągu doby. Kiedy robi się ciemno, rolety mogą się opuścić i chronić przed wychładzaniem się pomieszczeń, a w ciągu dnia automatycznie się podnieść, aby wykorzystać promienie słońca do dogrzania wnętrza. Nasza firma OKNOROLL zapewnia dobre jakościowo rolety zewnętrzne aluminiowe ocieplane oraz odpowiedni ich montaż. Dzięki temu pomieszczenia będą dobrze izolowane, a koszt inwestycji szybko się zwróci w postaci obniżonych rachunków za ogrzewanie.  Rolety zewnętrzne mogą zredukować straty ciepła o 15% w przypadku gdy na budynku są nowe, energooszczędne okna pcv, a dla okien starszej generacji może być więcej. 

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2024
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda