Oknoroll

Zadzwoń tel. 501301791 GREEN HOUSE Dariusz Kępa

Promocja "BUDUJ z NAMI" minus -7% ważna do 17 sierpnia 24 r. na PODTYNKOWE rolety zewnętrzne i żaluzje fasadowe oraz dodatkowo "BONUS & SURPRISE"

W Oknoroll oferujemy kompleksowe usługi obejmujące sprzedaż, montaż oraz naprawę rolet zewnętrznych. Realizujemy prace zarówno w budynkach, które już istnieją, jak i na etapie ich budowy. W naszej firmie dostępne są rolety zewnętrzne, które są wytrzymałe oraz odporne na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Doskonale zabezpieczają wnętrza domów przed deszczem, hałasem oraz słońcem. Zapewniamy profesjonalne doradztwo na etapie doboru odpowiednich rozwiązań. Nasi doradcy chętnie dopasują konkretny model rolet do Państwa oczekiwań. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze modeli zewnętrznych, podtynkowych oraz balkonowych. Świadczymy nasze usługi montażu rolet zewnętrznych na najwyższym poziomie, czego dowodem są zadowoleni klienci. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasza firma stała się rozpoznawalną i cenioną marką. 

Ceny rolet zewnętrznych zależą przede wszystkim od ich rodzaju. Klienci zamawiający większe ilości mogą liczyć na korzystne rabaty. Dzięki nim cena jednostkowa pojedynczej rolety jest zdecydowanie niższa. Koszt montażu zależy przede wszystkim od tego, gdzie ma się on odbywać. Na łączną cenę usługi wraz z samymi roletami wpływa ich wielkość, kolor, a także sposób regulacji. 
Rolety zewnętrzne w Oknoroll w Katowicach, Rybniku, Tychach i Bielsku-Białej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Oknoroll. Możemy pochwalić się wieloma certyfikatami, które świadczą o najwyższej jakości świadczonych usług. Nasz wykwalifikowany personel poza profesjonalnym montażem i naprawą rolet zewnętrznych również udziela pomocy i doradza w wyborze rolet. W Oknoroll dbamy o to, aby wszystkie prace przebiegały terminowo oraz zgodnie z planem. 

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą bram garażowych,  markiz  i  żaluzji.  

                  

Polecamy także naprawy rolet zewnętrznych.Informacje dodatkowe

Wysoka jakość rolet i rewelacyjnie niska cena pozwala zaoferować nasze usługi szerokiemu gronu klientów. Wszelkie zapytania proszę wysyłać na maila oknorol@gmial.com

Artykuły i nowości

OCIEPLANIE BUDYNKÓW ma sens tylko gdy zamontowane zostaną rolety zewnętrzne.

Pomimo, że obecnie okna posiadają doskonałe parametry ochrony przed zimnem, są one gorszym izolatorem od ocieplonej ściany budynku. Z tego powodu w trakcie mroźnych zim, przez otwory okienne tracimy część ciepła z wnętrza budynku. Aby zmniejszyć straty energii i oszczędzić na rachunkach za ogrzewanie, warto zadbać o odpowiednią izolację naszego domu. Montując rolety zewnętrzne z reguły zakładamy, że będą one służyły nam w lato. Ich głównym zadaniem będzie ograniczenie dostępu promieni słonecznych do wnętrza pomieszczeń oraz ochrona prywatności mieszkańców. Jednak rolety zewnętrzne to także dodatkowy izolator cieplny. Pomiędzy zasłoniętymi roletami, a szybą okienną powstaje swego rodzaju poduszka powietrzna, która ogranicza przenikanie ciepła na zewnątrz budynku w ziemie i do wewnątrz pomieszczeń w lecie. Ponad to, zasłonięte osłony okienne chronią przed wiatrem, który często okazuje się jednym z głównych powodów wyziębiania się pomieszczeń.

Najważniejszą zaletą montażu rolet zewnętrznych  w domu jest oczywiście większy komfort termiczny w pomieszczeniach latem oraz kontrola dopływu światła słonecznego do wnętrz. Zewnętrzne osłony okienne zapewniają także mieszkańcom prywatność i bezpieczeństwo oraz ograniczają hałasy z zewnątrz. Rolety zewnętrzne zapewniają również izolację termiczną w zimie, chroniąc przed mrozem i wiatrem. Jeśli nasze rolety wyposażone są w napęd automatyczny z bezprzewodowym sterowaniem z TIMEREM możemy ustawić otwarcie i zamknięcie rolet w ciągu doby. Kiedy robi się ciemno, rolety mogą się opuścić i chronić przed wychładzaniem się pomieszczeń, a w ciągu dnia automatycznie się podnieść, aby wykorzystać promienie słońca do dogrzania wnętrza. Nasza firma OKNOROLL zapewnia dobre jakościowo rolety zewnętrzne aluminiowe ocieplane oraz odpowiedni ich montaż. Dzięki temu pomieszczenia będą dobrze izolowane, a koszt inwestycji szybko się zwróci w postaci obniżonych rachunków za ogrzewanie.  Rolety zewnętrzne mogą zredukować straty ciepła o 15% w przypadku gdy na budynku są nowe, energooszczędne okna pcv, a dla okien starszej generacji może być więcej. 

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2024
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda