Oknoroll

Rolety wewnętrzne to popularna forma osłony przeciwsłonecznej stosowana również jako element dekoracyjny okien. Szeroka gama kolorystyczna oraz bogate wzornictwo pozwalają każdemu znaleźć odpowiedni materiał dla siebie


Oknoroll. Dekoracja i Zabezpieczanie okien - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl

                 

Polecamy również rolety do okien dachowych FAKRO i VELUX.

Profesjonalne rolety dachowe wykonane z wysokiej jakości materiałów, które dobrze znoszą ciągła ekspozycję na promieniowanie słoneczne.

Oferowane przez naszą firmę przesłony mogą być instalowane do okien połaciowych na poddaszach. Rolety „Dekolux” zapewniają satysfakcjonującą ochronę przed nasłonecznieniem oraz przesadnym nagrzewaniem się pomieszczeń użytkowych w okresie wiosenno-letnim z tkaninami podgumowanymi typu BLACKOUT. Jest ona odporna na działanie słońca, a roleta z tym materiałm podlega 2 letniej gwarancji. POnadto mamy tkaniny termoizolacyjne ARGENTUM, które są pokryte specjalnym srebrzystym materiałem. Powoduje to zatrzymywanie w zimę ciepła w pomieszczeniu. A w lato nie pozwala promieniom słónecznym nadmiernie go ogrzać.

================================

Promocja "BONUS & SURPRISE" ważna do 17 sierpnia 24 r. co 10-ta roleta GRATIS

NOWE ROZWIĄZANIA I LEPSZE CENY !!!

Decydując się na określoną aranżację wnętrza, należy mieć na uwadze to, że każdy zastosowany w niej element odgrywa niebagatelną rolę. Dotyczy to również wystroju okna, który pod względem stylistycznym nie może odstawać od reszty wnętrza. Ważne jest również i to, by odznaczał się odpowiednimi walorami użytkowymi. Często przy tej okazji pojawia się dylemat

– lepsze będą rolety czy może tradycyjne zasłony?

Zarówno rolety, jak i zasłony, posiadają swoje plusy i minusy. Przy wyborze którejś z tych opcji trzeba się kierować nie tylko indywidualnymi upodobaniami, ale także możliwościami danego pomieszczenia. Nie wszędzie to samo będzie dobrze wyglądać, a przecież nie wolno też w tym momencie pominąć i innych istotnych kwestii takich jak chociażby ochrona pomieszczenia przed nadmierną ilością światła słonecznego oraz obsługa osłon.

Jeżeli chodzi o rolety, to zdecydowanie największym ich atutem jest funkcjonalność, są bardzo praktyczne i proste w obsłudze.

Informacje dodatkowe

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Prosimy o podanie wymiarów szyb na maila oknorol@gmail.com w celu przesłania wyceny wraz z przykładowymi zdjęciami i kolorystyką.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2024
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda