Oknoroll

Markizy to idealne rozwiązanie nad tarasy, ogrody, balkony czy sklepy, które ozdobiają i ochraniają przed słońcem i deszczem . Markizy dostępne są w różnych wymiarach, kolorach tkanin. Polecamy nasze autorskie markizy tarasowe GREEN HOUSE. Mocna aluminiowa konstrukcja. Wodoodporne tkaniny. Bardzo przystępne ceny. Wysoka jakość.   

Zadzwoń do nas tel. 501301791 GREEN HOUSE Dariusz Kępa

 PERGOLE tarasowe VERA-SOLA oraz WIATY garażowe

   

Jesteśmy autoryzowanym dilerem markiz tarasowych o najwyższej jakości wykonania wiodącego producenta w Polsce firmy SELT. Oferta obejmuje markizy tradycyjne, ale także najnowsze rozwiązania, takie jak markiza CORSICA  z oświetleniem LED.

Prezent MIKOŁAJKOWY ważny do 6 grudnia 23r.

ROLETY i ŻALUZJE - 10%, MARKIZY TARASOWE - 20%

ROLETY GARAŻOWE - 10%, BRAMY ROLOWANE - 15% 

               

Nasze markizy w PĄCZKARNI Pana Kamila Kosowskiego w Bielsku-Białej

Informacje dodatkowe

Specjalizujemy się w montażu markiz do ścian ocieplonych, nawet do 20 cm. Na specjalnych uchwytach do krokwi dachowych. Bez problemu dajemy sobie radę z montażem markiz do spodu górnego balkonu, także w blokach na wysokich piętrach. Wykorzystujemy wszystkie dostępne technologie montażowe, a szczególnie tzw kotwy chemiczne. Polecamy usługi z naszym transportem.

Artykuły i nowości

 DLACZEGO WARTO  ZAMONTOWAĆ MARKIZY TARASOWE? Po pierwsze, jeśli szukasz alternatywy dla nieestetycznego parasola ogrodowego, markizy tarasowe są tym, czego szukasz. To idealne rozwiązanie dla Ciebie, jeśli chciałbyś zacienić swój taras, jednak nie zależy Ci na stawianiu całorocznego zadaszenia. Co więcej, markizy tarasowe to gustowny i elegancki sposób na zapewnienie przytulnego, chłodnego miejsca na imprezy rodzinne.

Dlaczego markizy tarasowe są tak popularne?

Wiele domów posiada taras, jednak ze względów konstrukcyjnych bywa, że jest on pozbawiony zadaszenia. Dobudowanie trwałego zadaszenia często wiąże się z potrzebą uzyskania pozwolenia na budowę. W takiej sytuacji pomocnym sposobem zadaszenia okazuje się markiza tarasowa, która nadaje stylowego wyglądu tarasowi, może również chronić przed deszczem. W tym ostatnim jednak wypadku, koniecznym jest zakupienie wysokiej jakości markizy – dostępnej jedynie u renomowanych producentów takich jak firma SELT.com, którego to jesteśmy autoryzowanym dilerem montażowym.

Czy markiza tarasowa chroni przed deszczem?

Nie wszystkie markizy tarasowe skutecznie chronią przed deszczem. Aby markizy tarasowe mogły uratować przyjęcie na świeżym powietrzu w czasie opadu letniego deszczu, koniecznym jest wybranie modelu powleczonego ochronną warstwą, czyli tkaniny DICKSON 100% acrylic - waterprof, czyli to co mają nasze markizy GREEN HOUSE. Tego typu produkty są odporne na rozdarcie (powodowanego np. podmuchem wiatru) oraz zamoczenie. Taki materiał jest również bardziej odporny na utratę koloru powodowaną nadmiernym nasłonecznieniem i działaniem promieni UV.

Czy markizy tarasowe są skomplikowane w montażu?

Tak i aby jednak ułatwić sobie tę kwestię, warto zawczasu skontaktować się ze specjalistą, który oceni, czy montaż markizy jest możliwy na naszym domu i podpowie funkcjonalne rozwiązania. W większości przypadków nie powinno to stanowić problemu. Obecne techniki montażowe, a szczególnie system tzw " kotw chemicznych" umożliwia instalację markiz na każdym podłożu. Jednak potrzeba do tego specjalistycznego sprzętu i wielo letniego doświadczenia. Takim dysponuje nasza firma GREEN HOUSE.

Jak markizy tarasowe są sterowane?

Do otwierania i zamykania markiz tarasowych wykorzystuje się dwa rodzaje mechanizmów: korbkowy lub bardziej zaawansowany, elektryczny. W tym drugim przypadku sterowanie odbywa się za pomocą pilota, co jest bardzo praktyczne (nie wymaga np. wychodzenia z domu). Oba rozwiązania pozwalają na całkowite lub częściowe wysuwanie markizy. Aby zamontować markizę elektryczną trzeba posiadać uprawnienia SEP do 1 kV, które mają nasi brygadziści. Decyduje to też o gwarancji na automatykę od ich producentów.

Komu polecane są markizy tarasowe?

Markizy tarasowe mogą być używane zarówno w domach wolnostojących, jak i w mieszkaniach. Przytwierdzone do elewacji, będą zacieniać nawet bardzo dużą przestrzeń. Markizy tarasowe są świetnym rozwiązaniem w domach z dziećmi, ponieważ w przeciwieństwie do innych składanych sposobów na cień, jak parasole ogrodowe czy aluminiowe altany, nie są montowane naziemnie i nie mogą zostać przewrócone. Markizy sprawdzą się w domach, w których często urządzane są spotkania z bliskimi na tarasie, ale w których z różnych względów w grę nie wchodzi stawianie altany bądź trwałego zadaszenia.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2023
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda