Oknoroll

Markizy

  • Markizy tarasowe
  • Markizy SELT
  • Markizy samochodowe

Markizy to idealne rozwiązanie nad tarasy, ogrody, balkony czy sklepy, które ozdobiają i ochraniają przed słońcem i deszczem . Markizy dostępne są w różnych wymiarach, kolorach tkanin. Polecamy nasze autorskie markizy tarasowe GREEN HOUSE. Mocna aluminiowa konstrukcja. Wodoodporne tkaniny. Bardzo przystępne ceny. Wysoka jakość.

Dodatkowo mamy w swej ofercie:

 PERGOLE firmy DRAGON i SELT wolno stojące oraz przyścienne

  

Jesteśmy dilerem markiz tarasowych o najwyższej jakości wykonania wiodących producentów w Polsce firm DRAGON, SELT i MOL. Oferta obejmuje markizy tradycyjne, ale także najnowsze rozwiązania, takie jak: wysięg do 400 cm - markiza FORTE oraz do 460 cm - markiza BIG firmy MOL. Oczywiście markizy z tkaniną w KASECIE. Ale szczególnie ciekawym rozwiązaniem jest markiza CROSS firmy MOL, która umożliwia wykonać wysięg większy niż szerokość markizy. NP 300 x 350 cm wysięg !!!!

   

Pełna automatyka, także wiatrowa. Posiadamy uprawnienia SEP do 1 kV.

Z naszą ulotką dodatkowe 3% UPUSTU. 

Proszę o podanie Państwa maila na którego wyślemy ulotkę w PDFie.

===========================================
SUPER INFORMACJA. Nasze markizy w nowej PĄCZKARNI Pana Kamila Kosowskiego w Bielsku-Białej
 
 
Specjalizujemy się w montażu markiz do ścian ocieplonych, nawet do 20 cm. Na specjalnych uchwytach do krokwi dachowych. Bez problemu dajemy sobie radę z montażem markiz do spodu górnego balkonu, także w blokach na wysokich piętrach. Wykorzystujemy wszystkie dostępne technologie montażowe, a szczególnie tzw kotwy chemiczne. Polecamy usługi z naszym transportem.
 
 
Oknoroll. Dekoracja i Zabezpieczanie okien - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl
 
 

Informacje dodatkowe

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Ceny już od ZAPYTANIA na maila zł za sztukę

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2019