Oknoroll

Moskitiera to idealne zabezpieczenie przed dostawaniem się do wnętrza owadów. W ciepłe dni, gdy chcemy pozostawić uchylone okno, zasunięcie moskitiery zapewni doskonałą ochronę przed insektami.

NOWOŚĆ ! Polecamy montaż MOSKITIER PRZEMYSŁOWYCH na specjalnych konstrukcjach, możliwych do demontażu. Można je instalować do wyjść ewakuacyjnych, przejść między halami itp.

A teraz absolutna rewelacja MOSKITIERY PRZESUWNE do okien tarasowych

oraz MOSKITIERY DRZWIOWE do okien balkonowych

 

Wszystkie montowane przez nas moskitiery mają atesty higieniczne PZH.

WIELKA  PROMOCJA  dla  PODBESKIDZIA

OBNIŻKA  CEN  na hasło  " 30 km od Bielska "
w wysokości 5% od całej wartości zamówienia

i obejmuje miasta Żywiec, Cieszyn, Pszczyna, Kęty, Bielsko-Biała.

               

Moskitiery mają za zadanie ochronić mieszkańców przed niepożądanymi insektami. Założone w oknach stanowią skuteczną barierą dla dokuczliwych owadów: much, komarów czy bardziej groźnych szerszeni. Wykonane z siatki z włókna szklanego pokrytej winylem, osadzonej na aluminiowej konstrukcji cechują się estetycznym wyglądem i trwałością. Są przy tym przejrzyste i nie zaciemniają pomieszczeń.

Różne sposoby montażu dają możliwość zastosowania ich w dowolnym oknie i drzwiach. Dzięki moskitierom bez obaw o natrętne insekty, można pozostawiać otwarte okno nawet przy zapalonym świetle, co jest szczególnie istotne w gorące i parne noce. W trosce o spokojny sen Twój i swojej rodziny, bez obaw o ukąszenie, zaopatrz się w proponowane przez naszą firmę w funkcjonalne moskitiery na okna i drzwi.

Informacje dodatkowe

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Do kwoty należy doliczyć podatek VAT.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2023
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda