Oknoroll

Moskitiera to idealne zabezpieczenie przed dostawaniem się do wnętrza owadów. W ciepłe dni, gdy chcemy pozostawić uchylone okno, zasunięcie moskitiery zapewni doskonałą ochronę przed insektami.

Zadzwoń do nas tel. 501301791 GREEN HOUSE Dariusz Kępa

Promocja "BEZPIECZNE WAKACJE" minus -7% ważna do 7 lipca 24 r. ROLETY*BRAMY*MONITORING

NOWOŚĆ ! Polecamy montaż MOSKITIER PRZEMYSŁOWYCH na specjalnych konstrukcjach, możliwych do demontażu. Można je instalować do wyjść ewakuacyjnych, przejść między halami itp.

A teraz absolutna rewelacja MOSKITIERY PRZESUWNE do okien tarasowych

oraz MOSKITIERY DRZWIOWE do okien balkonowych

  

Wszystkie montowane przez nas moskitiery mają atesty higieniczne PZH.

 

               

Moskitiery mają za zadanie ochronić mieszkańców przed niepożądanymi insektami. Założone w oknach stanowią skuteczną barierą dla dokuczliwych owadów: much, komarów czy bardziej groźnych szerszeni. Wykonane z siatki z włókna szklanego pokrytej winylem, osadzonej na aluminiowej konstrukcji cechują się estetycznym wyglądem i trwałością. Są przy tym przejrzyste i nie zaciemniają pomieszczeń.

Różne sposoby montażu dają możliwość zastosowania ich w dowolnym oknie i drzwiach. Dzięki moskitierom bez obaw o natrętne insekty, można pozostawiać otwarte okno nawet przy zapalonym świetle, co jest szczególnie istotne w gorące i parne noce. W trosce o spokojny sen Twój i swojej rodziny, bez obaw o ukąszenie, zaopatrz się w proponowane przez naszą firmę w funkcjonalne moskitiery na okna i drzwi.

Informacje dodatkowe

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Do kwoty należy doliczyć podatek VAT.

Artykuły i nowości

Moskitiery montowane są nie tylko na oknach, ale także na drzwiach, np. balkonowych czy tarasowych, które często są otwierane w ciepłe, letnie dni. W zakresie tych produktów proponujemy:

  • Moskitiera plisowana– zbudowana jest z modułów, które składają się w system jedno- lub dwuskrzydłowy (są zsuwane na jedną stronę albo do środka). Moskitiera ta jest bardzo dyskretna, ponieważ po złożeniu, w całości chowa się w aluminiowym profilu. Dzięki temu zajmuje bardzo mało miejsca. Modele, w których zastosowano składaną klamkę, doskonale sprawdzają się na drzwiach uchylno-przesuwnych – wtedy schowana klamka o nic nie zahacza w trakcie przesuwania. Moskitiera plisowana doskonale sprawdza się na dużych przeszkleniach, a więc z powodzeniem możesz zamontować ją na drzwiach prowadzących do ogrodu, na taras czy patio.
  • Moskitiera przesuwana – skrzydło takiej moskitiery przesuwa się na prowadnicy górnej i dolnej, która może być jedno- lub dwutorowa. Prowadnicę dobiera się do wysokości progu, by była funkcjonalna i wygodna. Są to moskitiery, których wymiar maksymalny skrzydła ma 2000 × 2500 mm, a jego budowa nie ogranicza ilości wpadającego światła, bo nie ma poprzeczki dzielącej skrzydło Wrocławto miasto, którego mieszkańcy chętnie sięgają po nowoczesne rozwiązania, a zatem z powodzeniem możesz zastosować ten rodzaj moskitiery w swoim domu, nie martwiąc się, czy będzie ona pasowała do elewacji.  Moskitiera przesuwna doskonale sprawdza się na przeszkleniach typu drzwi balkonowe, tarasy, witryny, ogrody zimowe. Jest to system pasujący do wszystkich rodzajów drzwi i okien.
  • Moskitiera drzwiowa – montowana jest za pomocą zawiasów do futryny drzwiowej lub fasady budynku. Ma uchwyt do otwierania, a także magnesy, które utrzymują moskitierę w zamkniętej pozycji. Wyposażenie tej osłony stanowi także uszczelka szczotkowa, która zabezpiecza pomieszczenia przed dostawaniem się insektów i brudu z zewnątrz. Wyposażona jest także w samozamykacze, które domykają automatycznie otwartą siatkę. Dzięki temu są to bardzo wygodne i szczelne. Bielsko-Biała w okresie letnim niestety jest pełen malutkich owadów, więc taka moskitiera to idealne rozwiązanie, by nie dostawały się one do mieszkania. Tego rodzaju rozwiązania dostępne są także na okna.

W zakresie osłon typu moskitiera na okna proponujemy:

  • Moskitiera ramkowa– to jedna z najpopularniejszych siatek do okien. Montowana jest do futryny okiennej przy pomocy uchwytów obrotowych, które są bezinwazyjne. Tego rodzaju moskitiera to najlepsze rozwiązanie do okien, które otwierane są tylko po to, by zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza w pomieszczeniu. Doskonale sprawdzi się na oknie od wiosny do jesieni, natomiast na okres zimowy należy ją zdjąć, poddać konserwacji i przechowywać do kolejnego sezonu. Jej największą zaletą jest możliwość szybkiego montażu i demontażu przy pomocy obrotowych uchwytów. Pasuje do wszystkich okien.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2024
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda