Oknoroll

Markizy tarasowe GREEN HOUSE

Montowane są nad tarasami oraz pod balkonami. Idealnie nadają się także do sklepów lub kawiarenek. Wykonane są z mocnej konstrukcji aluminiowej oraz ramiona z przegubami na łańcuchach. Zwijane ręcznie za pomocą specjalnej korby. Polecamy wersje STD - standard z poszyciem  tkaninowym 100% ACRYLIC. Montujemy także markizy na każdy wymiar firmy SELT.

CENNIK BRUTTO MARKIZ TARASOWYCH O TYPOWYCH WYMIARACH Z MONTAŻEM

MARKIZA 230 x 160 wysięg  =   2.290,oo zł/kpl  

MARKIZA 290 x 160 wysięg  =   2.595,oo zł/kpl  

MARKIZA 350 x 220 wysięg  =   2.890,oo zł/kpl  

MARKIZA 400 x 250 wysięg  =   3.395,oo zł/kpl  

MARKIZA 500 x 250 wysięg  =   3.875,oo zł/kpl  

W/w ceny brutto zawierają materiał, montaż, dojazd i VAT 23 %

 

Ceny już od ZAPYTANIA na maila zł za sztukę

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż markiz tarasowych, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Ceny już od ZAPYTANIA na maila zł za sztukę

Informacje

=========================================

Polecamy  wyceny online markiz o nietypowych wymiarach:

Prosimy o podanie na naszego maila oknorol @ gmail.com

- długości oraz wysięgu markizy tarasowej

- montaż markizy tarasowej  do ściany czy do spodu balkonu ?

- z jakiego materiału jest mur i ile ma cm ocieplenia?

- miasto montażu

- regulacja markizy tarasowej ręczna czy na silnik z pilotem?

----------------------------------------------------------------------------

Jeszcze do niedawna markizy kojarzyły się z dobrem, które sporo kosztuje.  Znane od lat, po dzień dzisiejszy spełniają tą samą funkcję: ochrona przed słońcem, ozdoba witryn sklepowych, restauracji i kawiarenek.  W nieodległej przeszłości tylko nieliczni mogli pozwolić sobie na zakup i montaż markizy na prywatnej posesji. Markizy były drogim elementem upiększającym. Ceny markiz wynikały z dość wysokich kosztów produkcji, użytych materiałów, automatyki sterującej oraz niemałych kosztów dystrybucji i transportu. Od samego początku naszej działalności stanęliśmy w opozycji do drogich markiz, montując markizy ekonomiczne, proste, wykorzystujące nieskomplikowane mechanizmy, bez zbędnej automatyki a spełniające swoje zasadnicze funkcje. Markizy, które prosto i szybko można także samodzielnie zamontować. Ze względów ekonomicznych ograniczyliśmy ilość dostępnych rozmiarów oraz kolorów poszyć. Wszystko po to aby zaoferować Państwu markizy w jak najlepszej jakości i cenie przystępnej dla każdego

1./  Markizy nie tylko chronią nas przed palącym słońcem, ale także mogą być ozdobą naszego domu i tarasu. Kolor poszycia powinien być dopasowany do naszego domu, do koloru elewacji, mebli lub okien. Odpowiedni kolor może być wspaniałym elementem ożywiającym elewację lub dodatkiem dopełniającym charakter Państwa domu.

BOGATA KOLORYSTYKA: ciemna zieleń-beż, zielono-szara, beżowe pasy z bordo, bordo-beż, żółto-szara, szaro-szara, 

2./  Materiał markizy nie jest zwykłym materiałem. Jest to szczególny rodzaj tkaniny akrylowej, specjalnie zabezpieczonej. Posiada filtr UV i  specjalną wodoodporną warstwą. Tkanina jest odporna na płowienie, rozerwanie, nie odbarwia się i jest wodoodporną. Pamiętaj o tym, aby nigdy nie zwijać mokrej markizy, gdyż materiał zapleśnieje. Po zwinięciu w czasie deszczu należy niezwłocznie po poprawie pogody rozwinąć markizę w celu wysuszenia materiału.

3./ Poszycie markiz robi się ze specjalnej tkaniny akrylowej zabezpieczonej powłoką teflonową. Przy nachyleniu min 14 stopni wytrzyma lekki, krótki deszcz. Podczas silniejszych i dłuższych opadów deszczu markiza powinna być zwinięta aby uniknąć uszkodzenia. Markizy w naszej ofercie mają miejsca szycia zabezpieczone przed przesiąkaniem wody. Duża część tanich markiz 'marketowych' ma szwy niezabezpieczone i już przy lekkim deszczu markizy te  przemakają. Należy zwrócić uwagę czy spadek jest  na tyle duży że z materiału markizy nie  tworzą się zbiorniki z wodą a sama woda swobodnie spływa za krawędź markizy.

4./ Mocna aluminiowa konstrukcja w kolorze białym w standardzie, wzmocniona tylną belką, która stabilizuje całość konstrukcji. Ramiona z mocnego malowanego proszkowo aluminium aż 1,5 mm grubośc. 

Markýzy výsuvné  !! Ostrava, Karvina, Frydek Mistek, Cesky Tesin, Trinec

Ceny przykładoweCena obejmuje pomiary, materiał, montaż markiz tarasowych, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Ceny już od ZAPYTANIA na maila zł za sztukę

Końcową cenę usługi oblicza się na podstawie wymiarów konkretnego zamówienia. Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2021
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda