Oknoroll

Innowacyjną formą dekoracji okiennych, o wszechstronnych zastosowaniach, są PLISY. Doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu i pasują do każdego okna, także dachowego, o dowolnym kształcie i rozmiarze. Zapewniają doskonałą ochronę przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, pozwalając dowolnie regulować stopień zacienienia wnętrza lub dopływu naturalnego światła oraz ciepła. Jednocześnie plisy okienne zapewniają prywatność, chroniąc przed ciekawskimi spojrzeniami.

Co więcej są łatwe w montażu oraz czyszczeniu, a także odporne na blaknięcie i uszkodzenia mechaniczne. Plisy stanowią efektowny, a jednocześnie bardzo praktyczny element aranżacji. Ogromny wybór kolorów i rodzajów tkanin, a także wariantów kolorystycznych i opcji systemów mocowania, prowadzenia i sterowania umożliwia dobór plis optymalnie dopasowanych do konkretnego wnętrza, a także indywidualnych oczekiwań i preferencji.

WIELKA  PROMOCJA  dla  PODBESKIDZIA

OBNIŻKA  CEN  na hasło  " 30 km od Bielska "
w wysokości 5% od całej wartości zamówienia

i obejmuje miasta Żywiec, Cieszyn, Pszczyna, Kęty, Bielsko-Biała.

Informacje dodatkowe

Decydując się na wybór konkretnej dekoracji okiennej, musimy podjąć szereg decyzji oraz przemyśleć wiele kwestii. Kolor, rodzaj tkaniny, zasłony, żaluzje, rolety… a może plisy? W dzisiejszym wpisie postaramy się scharakteryzować ten ostatni rodzaj osłon okiennych. Dlaczego plisy to dobre rozwiązanie?

Plisy – co to takiego?

W naszych poprzednich wpisach skupialiśmy się przede wszystkim na zaletach i wadach, a także rodzajach rolet. Nadszedł więc czas, by w końcu dokładniej przedstawić alternatywne dla nich rozwiązanie, czyli plisy okienne. Co to takiego?

Plisy, inaczej nazywane także roletami plisowanymi to osłony okienne montowane wewnątrz pomieszczeń. Wbrew nazwie jednak, różnią się one nieco od klasycznych rolet zwijanych. Kształtem przypominają bowiem harmonijkę, która możemy zwijać i rozwijać za pomocą przymocowanych od dołu i od góry listewek.

Ich najważniejszą cechą jest to, że możemy nimi zasłaniać okna w najróżniejszych konfiguracjach, w zależności od naszych preferencji. Dzięki wyjątkowej konstrukcji to rozwiązanie daje nam możliwość swobodnego odsłonięcia okna wyłącznie od góry lub od dołu, a także jednocześnie z obydwu stron. To właśnie ta zaleta sprawia, że plisy okienne doskonale sprawdzą się we wszystkich oknach, niezależnie od strony świata, na którą wychodzą.

Taka budowa pozwala także nie tylko na swobodną regulację stopnia osłonięcia okna przed nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczenia, ale także na częściowe zasłonięcie przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów, jednocześnie pozwalając na odsłonięcie innego fragmentu szyby.

Co więcej, dzięki temu, że ten typ osłon nie wymaga zamontowania kasety, w żaden sposób nie ogranicza powierzchni szyby.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2023
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda