Oknoroll

Markizy tarasowe SELT

 Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy SELT,  lider na rynku polskim w zakresie produkcji markiz tarasowych, balkonowych, bocznych i pergoli. Markizy SELT to najwyższa jakość w połączeniu z bardzo atrakcyjnymi cenami. Godne uwagi są dwa typy:

AUSTRALIA firmy SELT: konstrukcja z ekstrudowanego aluminium z możliwością ustawienia dużego skosu wysięgu do 60*, w 5 kolorach do wyboru, z belką nośną, ramionami na łańcuchach, prosta obsługa, także przy możliwej pełnej automatyce.

  

PALLADIO firmy SELT: z kasetą chroniącą tkaninę przed czynnikami atmosferycznymi w super cenie.

Pod tym LINKiem kolorystyka tkanin DICKSON  https://www.selt.com/tkaniny_markizowe-pl

Polecamy także markizy balkonowe, które przeznaczone są do montażu na balkonach, oknach wystawowych oraz nad oknami w domach jednorodzinnych w celach przeciwsłonecznych i dekoracyjnych.

   
==================================

Pomiary oraz wszystkie prace montażowe wykonywane są na zewnątrz budynków mieszkalnych. Pracujemy zgodnie z zaleceniami dot. przeciwdziałaniu  covid-19! 

 Wykonujemy każdy wymiar w zakresie - długość 200/590 cm  x 150/450 cm wysięg.  Prosimy o podanie wymiarów na maila oknorol@gmail.com

Przykładowe ceny brutto markiz z montażem, dojazdem i VATem 23%.

350 x 260 wysięg  =  3.148,oo zł/kpl  - AUSTRALIA   SELT

410 x 310 wysięg  =  4.385,oo zł/kpl  - JAMAICA z daszkiem  SELT

470 x 360 wysięg  =  5.472,oo zł/kpl  - PALLADIO z kasetą    SELT

110 x 70 wysięg     = 1.999,oo zł/kpl - ITALIA balkonowa, także nadokienna

530 x 400 wysięg   = 9.987,oo zł/kpl - GIANT rezydencjalna z silnikiem

==============================
MARKIZY TARASOWE ŻORY, TYCHYKATOWICE i całe PODBESKIDZIE

Oferujemy także montaż markiz klienta. Wyceny wykonujemy online z podaniem następujących informacji na maila oknorol@gmail.com. Miasto montażu, wymiary markizy, ile jest cm ocieplenia, jakie sterowanie: ręczne czy na silnik.

Ceny przykładowe

Końcową cenę usługi oblicza się na podstawie wymiarów konkretnego zamówienia. Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2021
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda