Oknoroll

Monitoring bezprzewodowy

Systemy bezprzewodowe cieszą się popularnością, ponieważ ich montaż nie wymaga remontów i zwykle jest mniej uciążliwy, a na pewno dużo szybszy niż montaż systemów przewodowych. Nie inaczej jest z kamerami do monitoringu. Wiele osób decyduje się na instalację kamer, które przesyłają obraz za pomocą Wi-Fi właśnie dlatego, że nie muszą rozciągać kabli po całym domu.

Zadzwoń tel. 501301791 GREEN HOUSE Dariusz Kępa 

Promocja "BONUS & SURPRISE" ważna do 17 sierpnia 24 r. kamerka wifi do pokoju dziecięcego GRATIS.

CENA NETTO za 1 szt =   898,oo zł/kpl - 7% = 835,oo zł netto

                      za 2 szt = 1379,oo zł/kpl - 7% = 1.282,oo zł " + VAT

                      za 3 szt = 1842,oo zł/kpl - 7% = 1.713,oo zł "      "

                      za 4 szt = 2287,oo zł/kpl - 7% = 2.126,oo zł  "      "

i obejmuje:

- BEZPRZEWODOWA OBROTOWA KAMERA IP WiFi PTZ 2Mpx, 3.6mm, METALOWA, SLOT na kartę SD, komunikacja AUDIO 

- karta SD 32 GB - archiwizacja na 7 dni i odnowienie od początku

- zasilacz wraz z podłączeniem do instalacji elektrycznej 230 V - posiadamy uprawnienia SEP do 1 kV

- aplikacja CamHipro wraz z programowaniem na "komórce"- telefonie klienta

- należy doliczyć VAT 8% ( PKOB 11 ) lub 23% na obiekty nie mieszkalne i na firmę

DOPŁATY:  za kamerę 5Mpx + 120 zł/szt netto oraz za kamerę 8Mpx + 250 zł/szt netto

za kartę SD 64 GB + 60 zł/szt netto ( 14 dni ) i za kartę SD 128 GB + 130 zł/szt netto ( 28 dni  )

Do kwot w/w należy doliczyć podatek VAT 8% gdy instalacja jest przeprowadzona w budynku mieszkalnym PKOB11 lub 23% gdy na obiektach zewnętrznych lub na firmę.  SPECYFIKACJA:

Rozdzielczość:FullHD (2Mpx)
Przetwornik:1/3" Progressive Scan CMOS
Obiektyw i kąt widzenia:3.6mm (85°)
Kompresja:H.265,   Czułość:0,01 Lux
Rodzaj:Obrotowa (PTZ, PT)
Kolor:Biały,    Klasa szczelności:IP66
Doświetlenie nocne:IR do 40 metrów
Wbudowany mikrofon i głośnik:Tak

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Do kwoty należy doliczyć podatek VAT 8% gdy instalacja jest przeprowadzona na budynku mieszkalnym PKOB11 lub 23% gdy na obiektach zewnętrznych lub na firmę. Ceny podstawowe obowiązują od 01 marca 2024 roku.

Informacje

Czym Jest Monitoring Bezprzewodowy

Monitoring bezprzewodowy to zestaw urządzeń, które pozwalają obserwować, co dzieje się na terenie monitorowanego obszaru, wykorzystując połączenia radiowe lub WiFi. W jego skład wchodzą różne elementy, w tym:

     ● kamery bezprzewodowe wifi obrotowe i stało pozycyjne

     ● kamery GSM z możliwością komunikacji poprzez kartę SIM

     ● kamery z zasilaniem bateryjnym lub solarnym

Obecnie bardzo często nadajnik stanowi część kamery i przesyła on obraz z kamery do odbiornika. Odbiornikiem może być urządzenia mobilne, takie jak smartfon, tablet czy komputer. Odczytywanie obrazu możliwe jest w przypadku urządzeń mobilnych za pomocą przeglądarki internetowej lub aplikacji.

  

Jak Działają Kamery Bezprzewodowe

Chociaż kamery bezprzewodowe do nadawania obrazu nie potrzebują połączenia za pomocą kabli, to nie jest tak, że nie potrzebują ich w ogóle. Wiele osób decyduje się na ten rodzaj monitoringu właśnie z uwagi na brak konieczności rozprowadzania przewodów po całym budynku, jednak często nie zdają sobie one sprawy z tego, że kamera, jak niemal każde inne urządzenie potrzebuje zasilania

Do zasilania kamer wykorzystuje się prąd z sieci elektrycznej, dlatego wiele kamer bezprzewodowych musi być podłączona do kontaktu z napięciem 230V, inne działają na akumulator lub baterie. Istnieją także urządzenia polecane na działki, które wykorzystują do zasilania promienie słoneczne, które czerpią zasilanie za pomocą mini paneli fotowoltaicznych. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych, a przede wszystkim stosowne uprawnienia SEP do 1 kV.

Zalety systemu monitoringu

Ceny przykładowe

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Do kwoty należy doliczyć podatek VAT 8% gdy instalacja jest przeprowadzona na budynku mieszkalnym PKOB11 lub 23% gdy na obiektach zewnętrznych lub na firmę. Ceny podstawowe obowiązują od 01 marca 2024 roku.

Końcową cenę usługi oblicza się na podstawie wymiarów konkretnego zamówienia. Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2024
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda