Oknoroll

Alarmy autonomiczne nadają się do biura, sklepu, garażu, domku letniskowego, altan ogrodowych i przyczepy campingowej itp.
Nie wymagają prowadzenia instalacji jako systemy bezprzewodowe z zasilaniem bateryjnym.
Polecamy urządzenia polskiej firmy ZAMEL wraz z montażem.

OPIS PRODUKTU.   Zadzwoń do nas tel. 501301791

Zestaw alarmowy ZAM-350 służy do prostej ochrony pomieszczeń przed niepożądanym dostępem osób trzecich. Dzięki zasilaniu bateryjnemu i technice bezprzewodowej pozwala w bardzo prosty i nieinwazyjny sposób na rozmieszczenie poszczególnych elementów systemu w dogodnych miejscach chronionego obiektu. Wyzwolenie któregoś z czujników (czujniki ruchu, czujniki otwarcia drzwi lub okien) powoduje załączenie głośnego sygnału alarmowego w centralce oraz odpowiednej diody LED w tej centralce wskazującej który z czujników został wyzwolony (dając informacje użytkownikowi w którym pomieszczeniu pojawił się problem). Do jednej centralki można maksymalnie zaprogramować 2 piloty i 6 czujników. Zasięg systemu (max odległość między centralką a czujnikami) to ok 100 m w terenie otwartym.
Centralka może pracować także w trybie powiadamiania w którym po wyzwoleniu któregokolwiek z czujników zamiast sygnału alarmowego pojawi się krótki sygnał dźwiękowy powiadamiający o pojawieniu się osoby w danym pomieszczeniu. Urządzenie staje się wtedy sygnalizatorem wejść które sprawdzi się w takich obiektach jak sklepy, recepcje hotelowe, magazyny - wszędzie tam gdzie obsługa może chwilowo znajdować się w innym pomieszczeniu niż klient i potrzebne jest powiadomieniu o jego wejściu.
Przełączanie między trybem alarmowym a trybem powiadamiania oraz uzbrojenie i rozbrojenie systemu alarmowego odbywa się za pomocą przycisków na centralce lub zdalnie za pomocą pilotów zdalnego sterowania. W skład zestawu wchodzi: centralka, 2 piloty, czujnik ruchu i czujnik otwarcia drzwi (kontaktron).

Cena netto z montażem wynosi = 640,oo zł/kpl

Ceny podstawowe netto obowiązuję od 01 marca 2024 roku

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Do kwoty należy doliczyć podatek VAT 8% gdy instalacja jest przeprowadzona na budynku mieszkalnym PKOB11 lub 23% gdy na obiektach zewnętrznych lub na firmę

Informacje

CECHY FUNKCJONALNE PRODUKTU:

  • 6 stref (optyczna sygnalizacja która strefa została wyzwolona)
  • 2 tryby pracy: tryb alarmowy oraz tryb powiadomienia (sygnalizator wejścia)
  • zdalne uzbrajanie i rozbrajanie systemu oraz zmiana trybów pracy za pomocą pilota
  • wbudowana w centralkę syrena o głośności ok 100 dB
  • zasięg wykrywania czujnika ruchu: 8m, 120 stopni
  • łączność radiowa z czujnikami (433MHz), zasięg ok 50m
  • wbudowana dodatkowa syrena w czujnik kontaktronowy (możliwość pracy samodzielnej pracy czujnika)
Dodatkowe czujniki do systemu do nabycia oddzielnie jako:
ZAM-350/R – Bezprzewodowy czujnik ruchu
ZAM-350/K – Bezprzewodowy, kontaktronowy czujnik otwarcia drzwi
CTW-03      -  Czujnik tlenku węgla bateryjny
CDB-01      -  Czujnik dymu bateryjny
CGZ-01      -  Czujnik gazu 230 V

Ceny przykładowe

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Do kwoty należy doliczyć podatek VAT 8% gdy instalacja jest przeprowadzona na budynku mieszkalnym PKOB11 lub 23% gdy na obiektach zewnętrznych lub na firmę

Końcową cenę usługi oblicza się na podstawie wymiarów konkretnego zamówienia. Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2024
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda