Oknoroll

Oferujemy Państwu:

Bezprzewodowy system alarmowy z modułami GSM i WiFi współpracujący z aplikacją Tuya Smart - HUXGO HXA007 2G wraz z instalacją.

Promocja "BEZPIECZNE WAKACJE" minus -7% ważna do 7 lipca 24 r. ROLETY*BRAMY*MONITORING

Świetnie nadaje się do zabezpieczenia altan działkowych, garaży, domków letniskowych, warsztatów, biur, mieszkań i domów - PKOB 11 - VAT 8%. Do zastosowania praktycznie w każdym obiekcie przy odpowiedniej konfiguracji. Można podłączyć do niego do 99 akcesoriów bezprzewodowych i przeróżnych czujników alarmowych. Można więc stworzyć bezprzewodowy zestaw alarmowy idealnie dopasowany do specyfiki obiektu i potrzeb użytkowników. Centrala alarmowa ma kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala. System alarmowy wysyła powiadomienie PUSH na aplikację mobilną TUYA SMART lub wykonuje połączenia i wysyła SMS-y w przypadku naruszenia jakiejś strefy. Można zdalnie sterować systemem, dezaktywować i aktywować go z dowolnego miejsca przez 24h/7. System informuje o zmianie statusu centrali (rozbrojenie i uzbrojenie) oraz o odłączeniu zasilania. Intuicyjne menu jest w języku polskim wraz z przeszkoleniem użytkownika.

Elementy bezprzewodowego zestawu alarmowego HUXGO HXA007 2G:

  • 1 x centrala alarmowa GSM + WiFi HXA007 2G kompatybilna z aplikacją Tuya Smart
  • 3 x bezprzewodowy czujnik ruchu PIR
  • 3 x bezprzewodowy czujnik otwarcia drzwi/okna/rolety/bramy (tzw. kontaktron)
  • 1 x zewnętrzna syrena bezprzewodowa
  • 2 x pilot zdalnego sterowania
  • 2 x brelok RFID
  • startowa kart SIM operatora PLAY o wartości 5 zł

Cena netto z montażem i podłączeniem do zasilania 230 V oraz programowaniem aplikacji na "komórce"/telefonie klienta = 2.730,oo zł/kpl - 7% = 2.538,oo zł

Ceny podstawowe netto obowiązuję od 01 marca 2024 roku

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Do kwoty należy doliczyć podatek VAT 8% gdy instalacja jest przeprowadzona na budynku mieszkalnym PKOB11 lub 23% gdy na obiektach zewnętrznych lub na firmę

Informacje

Dopasuj system alarmowy HUXGO do Twoich potrzeb lub skonfiguruj własny bezprzewodowy zestaw alarmowy!

Nasze bezprzewodowe systemy alarmowe HUXGO mogą znaleźć zastosowanie w różnych budynkach i obiektach. Możesz stworzyć bezprzewodowy zestaw alarmowy idealnie dopasowany do specyfiki obiektu i Twoich potrzeb. Możesz wybrać ten lub inny zestaw z dostępnych w naszej ofercie i dokupić więcej potrzebnych Ci akcesoriów lub skonfigurować własny zestaw dobierając elementy systemu alarmowego osobno.

W naszej ofercie dostępne są różne bezprzewodowe czujniki (czujniki ruchu, czujniki otwarcia drzwi / okna, czujniki zalania, czujniki dymu), piloty, breloki RFID, syreny przewodowe i bezprzewodowe. 

Oferujemy n/w elementy wyposażenia systemu jako propozycję jego rozbudowy ( ceny netto z montażem do w/w centrali HUXGO ):

- bezprzewodowa, optyczno-akustyczna syrena alarmowa 120 dB za 220 zł/szt

Bezprzewodowa, optyczno-akustyczna syrena alarmowa 120 db do central alarmowych
 
- bezprzewodowy czujnik ruchu PIR HXA092 do systemu HUXGO za 130 zł/szt
Bezprzewodowy czujnik ruchu PIR HXA092 do systemów alarmowych HUXGO
- bezprzewodowy magnetyczny czujnik otwarcia drzwi/okna/rolety/bramy HUXGO za 90 zł/szt
Bezprzewodowy magnetyczny czujnik otwarcia drzwi / okna HXA068 dla systemów alarmowych HUXGO
 
pilot sterujący HXA050 do systemu HUXgo za 80 zł/szt
Pilot sterujący HXA050 do systemów alarmowych HUXGO
- brelok RFID HXA67R/B do bezprzewodowego systemu HUXGO za 45 zł/szt
Brelok RFiD HXA67R B do bezprzewodowych systemów alarmowych HUXGO
 

Ceny przykładowe

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Do kwoty należy doliczyć podatek VAT 8% gdy instalacja jest przeprowadzona na budynku mieszkalnym PKOB11 lub 23% gdy na obiektach zewnętrznych lub na firmę

Końcową cenę usługi oblicza się na podstawie wymiarów konkretnego zamówienia. Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2024
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda