Oknoroll

Żaluzje poziome aluminiowe to najstarsza i najbardziej popularna forma ochrony przed nasłonecznieniem. Największą zaletą żaluzji poziomych jest regulacja naświetlenia poprzez bezstopniowe nachylenie listew oraz widoczność na zewnątrz przy pełnej eliminacji nasłonecznienia.

Posiadamy w swej ofercie żaluzje do nowych okien pcv z automatem ze specjalnymi zaczepami  na ramę oraz do okien starego typu między szyby tzw " szwedzkie ".

  

UWAGA!  PRZYGOTOWALIŚMY WIELKĄ PROMOCJĘ 

MINUS 10 % jako prezent MIKOŁAJKOWY ważny do 6 grudnia 2023 .

NOWE ROZWIĄZANIA I LEPSZE CENY !!!

Ceny już od 67,65 PLN brutto z montażem i VATem 23% za m2

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Prosimy o podanie wymiarów szyb na maila oknorol@gmail.com w celu przesłania wyceny wraz z przykładowymi zdjęciami i kolorystyką.

Informacje

Żaluzje poziome mogą być instalowane do każdego rodzaju okien. Bogata paleta kolorów sprawia, że żaluzje można dostosować do wystroju każdego wnętrza. Mamy także w swej ofercie kolorystykę drewnopodobną. Nasza oferta obejmuje pomiary, montaż, dojazdy, 2 lata gwarancji, materiał oraz należy doliczyć VAT 23%.

NOWOŚĆ ! ŻALUZJE POZIOME ALUMINIOWE 50 mm.

  • Szeroki wybór kolorów piórek.
  • Idealne do dużych przeszkleń.
  • Mechanizm z hamulcem umożliwia zatrzymanie żaluzji na żądanej wysokości.
  • Mogą być z drabinką sznurkową lub taśmową.
  • Łatwe do utrzymania w czystości.
  • Sterowanie ręczne lub elektryczne.
  • Produkowane na indywidualny wymiar.

Dodatkowe opcje:

Żaluzje fiksacyjne – prowadzenie boczne. Żaluzje doskonale dopasowane do ramy.

Żaluzje perforowane –  załamują promienie słoneczne, ale nie zaciemniają pomieszczenia. Zapewniają dostęp do światła dziennego. Szczególnie polecane do pomieszczeń biurowych, obiektów użyteczności publicznej. 

Żaluzje drewnopodobne – lamele doskonale imitują strukturę drewna. Doskonałe dopasowanie do kolorystyki okna. 

Lakierowanie rynny górnej i dolnej – dostępne w kolorach wg palety RAL (za wyjątkiem kolorów brokat). Sterowanie elektryczne – dostępne różnej opcje. 

Ceny przykładowe

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Prosimy o podanie wymiarów szyb na maila oknorol@gmail.com w celu przesłania wyceny wraz z przykładowymi zdjęciami i kolorystyką.

Końcową cenę usługi oblicza się na podstawie wymiarów konkretnego zamówienia. Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2023
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda