Oknoroll

Żaluzje drewniane 25mm wykonane są z drewna tekowego wysokiej jakości. Odpowiednie dla osób, które cenią sobie naturalność i względy ekologiczne przy wyposażaniu swojego mieszkania. Szeroko gama kolorystyczna pozwala na idealny dobór żaluzji drewnianych do okien oraz do wnętrz.

  

MINUS 10 % jako prezent MIKOŁAJKOWY ważny do 6 grudnia 2023 .

Montaż żaluzji to jeden z najbardziej efektywnych sposobów na aranżację okien - ich konstrukcja pozwala bowiem na kontrolę zarówno natężenia, jak i kierunku padającego słońca. Obracane o 180 stopni lamelki zapewniają spektakularną zabawę światłem i cieniem, która odmieni każde wnętrze. Oprócz efektów wizualnych, chronią one także przed nadmiernym nagrzaniem, miejskim oświetleniem i wzorkiem sąsiadów.

W zależności od preferencji zarówno żaluzje bambusowe, jak i drewniane można zamontować na:

Listwie przyszybowej

Skrzydle okiennym

Wnęce okiennej

Ścianie

Ceny już od 149,oo netto z montażem PLN za sztukę z montażem

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Prosimy o podanie wymiarów szyb na maila oknorol@gmail.com w celu przesłania wyceny wraz z przykładowymi zdjęciami i kolorystyką.

Informacje

Żaluzje drewniane szczególnie dobrze korespondują z dodatkami z drewna, skóry lub ratanu. Wyposażenie standardowe żaluzji obejmuje: automat, pręt do regulacji, specjalne zaczepy. W cenie oferujemy także pomiary, dojazdy, montaż żaluzji oraz 2 letnią gwarancję.
Żaluzje drewniane dostępne są w 9 pełnych kolorach wg próbnika z zastrzeżeniem, że dopuszczalne są niewielkie różnice w odcieniu drewna oraz nieznaczne ugięcia szczebelków. Po podciągnięciu żaluzje drewniane zajmują ok. 20% wysokości.

Ceny przykładowe

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Prosimy o podanie wymiarów szyb na maila oknorol@gmail.com w celu przesłania wyceny wraz z przykładowymi zdjęciami i kolorystyką.

Końcową cenę usługi oblicza się na podstawie wymiarów konkretnego zamówienia. Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2023
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda