Oknoroll

Rolety materiałowe w systemie BESTA przyszybowe w wersji Prestige wyposażone są w aluminiowe półkasetki, do której zwija się materiał. Dzięki zastosowaniu prowadnic roleta BESTA może pracować nawet przy uchylonym oknie. Rolety w systemie BESTA są wyjątkowo estetyczne i eleganckie. Montaż odbywa się we wnęce tzw " na szybę ",  poprzez przekręcenie skrzyneczki alum. do ramy. 

UWAGA!  PRZYGOTOWALIŚMY WIELKĄ PROMOCJĘ: 

Promocja "BEZPIECZNE WAKACJE" minus -7% ważna do 7 lipca 24 r. ROLETY*BRAMY*MONITORING

NOWE ROZWIĄZANIA I LEPSZE CENY !!!

  

Nowoczesny i elegancki system rolet kasetowych, który swoją różnorodnością rozwiązań pozwala na praktyczne zastosowanie na prawie każdym oknie.

System BESTA przyszybowy występuje w formie przykręcanej kasety z płaskimi prowadnicami.

Stylistyka PRESTIGE to nowoczesne wzornictwo, w szczególności kolorystyka drewnopodobna, która jest zbliżona do oklein stosowanych w oknach.

od 85,70 netto z montażem

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Prosimy o podanie wymiarów szyb na maila oknorol@gmail.com w celu przesłania wyceny wraz z przykładowymi zdjęciami i kolorystyką.

Informacje

Główne zalety rolety w systemie BESTA:
- bogaty wybór materiałów,
- kaseta aluminiowa,
- niewielkie gabaryty,
- obudowy w 7 kolorach,
- wysokie walory estetyczne,
- precyzyjne wykończenie,
- swobodna regulacja położenia oraz zaciemnienia,
- do cen netto należy doliczyć VAT 23%.

Rolety w kasetach to jedna z najpopularniejszych metod na dekoracje okienne . System BESTA UNI to produkt wysokiej jakości który mnogością dostępnych wariantów , akcesoriów jak i kolorystyką (okleiny drewnopodobne , anodowane aluminium ) umożliwia dopasowanie roletki do każdego typu okna zarówno ALU , PVC jak i drewniane w wariancie przykręcanym. Rolety w kasecie BESTA UNI to bardzo duży wybór tkanin roletowych.

Ceny przykładowe

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Prosimy o podanie wymiarów szyb na maila oknorol@gmail.com w celu przesłania wyceny wraz z przykładowymi zdjęciami i kolorystyką.

Końcową cenę usługi oblicza się na podstawie wymiarów konkretnego zamówienia. Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2024
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda