Oknoroll

Rolety materiałowe BAMAR chowane są w kasecie, która zapobiega zanieczyszczeniu rolety, a całość zyskuje na lepszym wyglądzie. Prowadnice montowane do skrzydła zapobiegają odchylaniu się rolety podczas otwierania okna. Do sterowania służy łańcuszek z tworzywa sztucznego. To wszystko zapewnia trwałość oraz komfortową obsługę. BOGATA KOLORYSTYKA.

Szczegóły na stronie:  http://bamar.pl/

Promocja "BONUS & SURPRISE" ważna do 17 sierpnia 24 r. co 10-ta roleta GRATIS

NOWE ROZWIĄZANIA I LEPSZE CENY !!!

Rolety wewnętrzne to chyba najbardziej znane rozwiązanie w dzisiejszych czasach jeśli chodzi o zasłanianie okien, wszystko dzięki ich niezawodności i prostocie użytkowania.

Szeroki wybór kolorów osprzętu (prowadnic, kaset itp) oraz tkanin sprawia, że są to rolety, które bez problemu dopasują się do każdego stylu wnętrza. Jeśli chodzi o funkcjonalność to w naszej ofercie znaleźć można rolety od tych najbardziej prostych typu mini, aż po te zabudowane prowadnicami i kasetą, co więcej posiadamy również szeroki wybór tkanin od przepuszczających światło po całkowicie zaciemniające (“blackout”).

Tyle możliwości daje szansę znalezienia produktu idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb. Nieważne czy zależy Ci na prywatności czy przeszkadza Ci światło z zewnątrz, wymierz swoje okno i wyślij zapytanie na oknorol@gmail.com, a my zrobimy wycenę online.

od 99,70 netto z montażem

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Prosimy o podanie wymiarów szyb na maila oknorol@gmail.com w celu przesłania wyceny wraz z przykładowymi zdjęciami i kolorystyką.

Informacje

Rolety systemu BAMAR mocuje się na skrzydle okna na stałe w sposób  taki, że nie jest naruszona w ogóle zewnętrzna rama. Są naprawdę godne polecenia. Konstrukcja stała rolety jest wykonana na konkretny wymiar z aluminium lub pcv w kolorach stosownie do koloru okien. Część rolowana, rolety w kasetkach, jest wykonana z 100% poliestru i ma atestowane właściwości osłonowe przed słońcem oraz termoizolacyjne gdy są dodatkowo podgumowane lub nasrebrzane.
Skład 100% PES, Grubość - 0,4mm, UV test > 6-7, zatrzymują od 60 do 70 % promieni słonecznych
Do cen netto należy dodać VAT 23%

Ceny przykładowe

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Prosimy o podanie wymiarów szyb na maila oknorol@gmail.com w celu przesłania wyceny wraz z przykładowymi zdjęciami i kolorystyką.

Końcową cenę usługi oblicza się na podstawie wymiarów konkretnego zamówienia. Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2024
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda