Inteligentne sterowanie budynkiem zyskuje na popularności. Nie tylko duże obiekty sięgają po takie rozwiązania, ale również użytkownicy budynków mieszkalnych. Zintegrowany system do automatyzacji wszystkich znajdujących się w budynku urządzeń, znacznie ułatwia codzienność.

Dla fanów wszelkich nowości technologicznych przedstawiamy nowy system do sterowania inteligentnym domem: YOODA Smart Home, który oparty jest na komunikacji dwukierunkowej. Na elementy składowe systemu składają się: centrala YSHnapędy do rolet zewnętrznych EV/S oraz piloty MAGNETIC Deluxe YSH. Dzięki aplikacji, która jest bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze, możemy sterować automatyką rolet za pomocą telefonu czy tabletu z dowolnego miejsca na świecie. Komunikacja dwukierunkowa zaś pozwala na otrzymanie sygnału zwrotnego o wykonanej czynności, dzięki czemu wiemy jakie rzeczywiste położenie ma roleta, którą sterujemy.

Wszystkie elementy YOODA Smart Home są kompatybilne ze sobą, ale centrala pozwala również na sterowanie standardowymi, jednokierunkowymi urządzeniami marki YOODA i Cortino: bramami, roletami wewnętrznymi, markizami, oświetleniem, a także firanami, zasłonami i żaluzjami. To bardzo dobra wiadomość dla posiadaczy tych urządzeń – aby korzystać z nowego systemu nie muszą wymieniać użytkowanych odbiorników.