Oknoroll

Sterowanie

Sterowniki to urządzenia umożliwiające zdalną obsługę bram, rolet, markiz oraz żaluzji. Sterowniki mogą współpracować z wszystkimi naszymi pilotami. Wszystkie piloty wykorzystują kody dynamiczne. W ofercie posiadamy piloty wielokanałowe obsługujące wiele odbiorników w zestawach grupowych i centralnym. Sa także piloty z zegarem

Sterowanie elektryczne roletami

Jeszcze kilka lat temu standardem było podnoszenie i opuszczanie rolet za pomocą taśmy, co nie należało do szczególnie komfortowych rozwiązań. W domach jednorodzinnych lub w większych budynkach , w których liczba okien była duża bieganie od rolety do rolety zajmowało sporo czasu i energii. Idealnym rozwiązaniem takiej sytuacji jest zastosowanie napędów i systemów sterowania. W ofercie ROLMaster klienci znajdą rozwiązania kablowe, które wymagają wcześniejszego zaplanowania, już na etapie budowy lub ,w przypadku już istniejących osłon, wiążą się z koniecznością kucia ścian celem położenia okablowania. Z pewnością minusem tego typu rozwiązań jest brak możliwości zmiany konfiguracji sterowania w późniejszym okresie użytkowania. Raz zaplanowane pozostaną niezmienione, chyba że użytkownik zdecyduje się na ponowne kucie ścian. Rolety można sterować wg jednego z następujących schematów:

Przykład sterowania indywidualnego. Połączenia kablowe. Jest to rozwiązanie z użyciem najprostszych sterowań. Jedno sterowanie do jednej rolety. Możliwość zastosowania jakiegokolwiek wyłącznika żaluzjowego.

Połączenia kablowe. Każdą z rolet możemy sterować indywidualnie. Rolety możemy też łączyć w grupy np. wszystkie rolety w jednym pokoju czy na piętrze możemy podnosić i opuszczać za pomocą jednego przełącznika lub sterowania, manualnie lub całkowicie automatycznie.

Najlepszym i oferującym najwyższy komfort obsługi rolet jest system radiowy RTS. Ma on ogromną przewagę nad innymi rozwiązaniami ponieważ w każdej chwili można zmienić konfiguracje sterowań i dostosowywać do indywidualnych, aktualnych potrzeb użytkownika. Nie trzeba przy tym kuć ścian i prowadzić okablowania, wszystkich zmian dokonuje się w kilka minut. ROLMaster ma w swojej ofercie kilka pilotów i sterowań RTS, dzięki którym można obsługiwać nie tylko pojedyncze rolety ale również grupy rolet lub wszystkie centralnie za pomocą jednego nadajnika.

Cena ustalana jest indywidualnie

SterowanieSterowanie

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Do kwoty należy doliczyć podatek VAT.

Informacje

Wszelkie informacje o sterownikach uzyskają Państwo u konsultanta technicznego pod numerem 0/501 301 791.

Wszystkie akcesoria i części zamienne kupicie Państwo w naszym sklepie.

www.detal.sklep.pl

 

 

Ceny przykładowe

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Do kwoty należy doliczyć podatek VAT.

Końcową cenę usługi oblicza się na podstawie wymiarów konkretnego zamówienia. Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2019