Oknoroll

Sterowniki to urządzenia umożliwiające zdalną obsługę bram, rolet, markiz oraz żaluzji. Sterowniki mogą współpracować z wszystkimi naszymi pilotami. Wszystkie piloty wykorzystują kody dynamiczne. W ofercie posiadamy piloty wielokanałowe obsługujące wiele odbiorników w zestawach grupowych i centralnym. Sa także piloty z zegarem

Sterowanie elektryczne roletami

Jeszcze kilka lat temu standardem było podnoszenie i opuszczanie rolet za pomocą taśmy, co nie należało do szczególnie komfortowych rozwiązań. W domach jednorodzinnych lub w większych budynkach , w których liczba okien była duża bieganie od rolety do rolety zajmowało sporo czasu i energii. Idealnym rozwiązaniem takiej sytuacji jest zastosowanie napędów i systemów sterowania. W ofercie ROLMaster klienci znajdą rozwiązania kablowe, które wymagają wcześniejszego zaplanowania, już na etapie budowy lub ,w przypadku już istniejących osłon, wiążą się z koniecznością kucia ścian celem położenia okablowania. Z pewnością minusem tego typu rozwiązań jest brak możliwości zmiany konfiguracji sterowania w późniejszym okresie użytkowania. Raz zaplanowane pozostaną niezmienione, chyba że użytkownik zdecyduje się na ponowne kucie ścian. Rolety można sterować wg jednego z następujących schematów:

Przykład sterowania indywidualnego. Połączenia kablowe. Jest to rozwiązanie z użyciem najprostszych sterowań. Jedno sterowanie do jednej rolety. Możliwość zastosowania jakiegokolwiek wyłącznika żaluzjowego.

  

Połączenia kablowe. Każdą z rolet możemy sterować indywidualnie. Rolety możemy też łączyć w grupy np. wszystkie rolety w jednym pokoju czy na piętrze możemy podnosić i opuszczać za pomocą jednego przełącznika lub sterowania, manualnie lub całkowicie automatycznie.

Najlepszym i oferującym najwyższy komfort obsługi rolet jest system radiowy RTS. Ma on ogromną przewagę nad innymi rozwiązaniami ponieważ w każdej chwili można zmienić konfiguracje sterowań i dostosowywać do indywidualnych, aktualnych potrzeb użytkownika. Nie trzeba przy tym kuć ścian i prowadzić okablowania, wszystkich zmian dokonuje się w kilka minut. ROLMaster ma w swojej ofercie kilka pilotów i sterowań RTS, dzięki którym można obsługiwać nie tylko pojedyncze rolety ale również grupy rolet lub wszystkie centralnie za pomocą jednego nadajnika.

Cena ustalana jest indywidualnie

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Do kwoty należy doliczyć podatek VAT.

Informacje

Wszelkie informacje o sterownikach uzyskają Państwo u konsultanta technicznego pod numerem 0/501 301 791.

Wszystkie akcesoria i części zamienne kupicie Państwo w naszym sklepie.

www.detal.sklep.pl

   

Ceny przykładowe

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Do kwoty należy doliczyć podatek VAT.

Końcową cenę usługi oblicza się na podstawie wymiarów konkretnego zamówienia. Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2024
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda