Oknoroll

Rolety balkonowe

Rolety zewnętrzne znakomicie sprawdzają się jako zabudowa balkonów w bloku, zadaszonych tarasów czy altanek, chroniąc naszą prywatność, zabezpieczając od warunków atmosferycznych i przed kradzieżą

Zabudowanie balkonu w bloku stwarza dodatkowe pomieszczenie, bez obawy o zniszczenie pozostałych na nim przedmiotów przez deszcz czy też śnieg. W przypadku balkonów zlokalizowanych na parterze, rolety zewnętrzne znakomicie chronią i zabezpieczają przed kradzieżą i włamaniem zastępując niepraktyczne kraty. Również na balkonach zlokalizowanych na piętrach można zamontować rolety zewnętrzne. Jeśli mieszkamy na piętrze, a pod nami jest balkon zabudowany kratami, które ułatwiają wejście na nasz balkon. Rolety zewnętrzne mogą być osadzone i kończyć się na wysokości barierek, lub być poprowadzone do samej ziemi. Aby można było zabudować balkon roletami zewnętrznymi, musi być spełnionych kilka warunków technicznych. Jednym z najważniejszych, jest stabilne i trwałe podłoże w bocznych ścianach, umożliwiające solidne przymocowanie rolet. Równie ważnym jest, by barierka nie była wysunięta do przodu, względem bocznych ścian. Zbyt dalekie wysunięte barierki, mogą spowodować, że nie będzie do czego przymocować rolet po bokach. Rolety zewnętrzne zabudowujące balkon są narażone na bardzo duży napór wiatru, dlatego nie można pozwolić sobie na żadne „sztukowanie”. Dotyczy to bloków mieszkalnych szczególnie w takich miastach jak: 

ŻORY, PAWŁOWICE, JASTRZĘBIE ZDRÓJ. 

ROLETY balkonowe PA 39 o wym 585 x 150 cm (4 części) - 2.470,oo zł/kpl

ROLETY balkonowe PA 39 o wym 585 x 175 cm (4 części) - 2.790,oo zł/kpl

Cena brutto w/w obejmuje montaż rolet zewnętrznych aluminiowych na zwijacze ręczne PASEK.

Podział może być na 4 równe części lub 2 mniejsze po bokach i w środku 2 większe.

OPCJA elektryczna - 4 silniki ze sterowaniem na pilota 5K za dopłatą + 1590,oo zł/kpl.

Posiadamy uprawnienia SEP do 1 kV , które są gwarancją także na silniki i automatykę.

Ceny brutto zawierają VAT 8% na budown. mieszk. PKOB11

Pomiary oraz większość prac montażowych wykonywane są na zewnątrz budynków mieszkalnych.

Oknoroll. Dekoracja i Zabezpieczanie okien - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego).

Informacje

Mamy także  rolety zewnętrzne do ALTAN OGRODOWYCH i WIAT.

Rolety zewnętrzne  mogą służyć jako zabudowa zadaszonych tarasów, czy też wszelkiego rodzaju drewnianych altan i altanek letniskowych. Zabudowanie altany roletami sprawia, że jesteśmy chronieni od wiatru czy też deszczu i możemy przyjemnie spędzać czas niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Zasłonięcie rolet z każdej strony sprawi, że mamy dodatkowe pomieszczenie, które chroni nasze meble ogrodowe.

W zależności od warunków technicznych zabudowy, rolety zewnętrzne mogą być podnoszone ręcznie, elektrycznie lub przy pomocy sprężyny samozwijającej. Połączenie sprężyny samozwijającej, z zamkiem baskwilowym w listwie dolnej, umożliwia obustronne zamykanie i otwieranie rolety. Zamek baskwilowy doskonale sprawdza się również jako zabezpieczenie antywłamaniowe rolet.

 

ROLETY TARASOWE – PROMOCJA JESIEŃ 2021 rok

Pomiary oraz wszystkie prace montażowe wykonywane są na zewnątrz budynków mieszkalnych.

Rolety zewnętrzne ALUPROF PA 39 z montażem do altan i wiat

CENY n/w zawierają pomiary, dojazdy, zwijacz ręczny LINKA.

-------------------------------------------------------------------

Rolety zewnętrzne ALUPROF PA 39 z montażem
powyżej 12 szt   za 272,oo zł/m2>

w ilości od 9 do 12 szt za 283,oo zł/m2
w ilości od 5 do   8 szt za 299,oo zł/m2
w ilości od 1 do   4 szt za 317,oo zł/m2

Ceny brutto w/w zawierają VAT 23 %

( zabudowa roletami zadaszonych tarasów połączonych na stałe z budynkiem mieszkalnym PKOB11 liczone są z VATem 8% od 239 zł/m2 ) 

                  

Ceny przykładowe

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego).

Końcową cenę usługi oblicza się na podstawie wymiarów konkretnego zamówienia. Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2021
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda