Oknoroll

Rolety zewnętrzne znakomicie sprawdzają się jako zabudowa balkonów w bloku, zadaszonych tarasów czy altanek, chroniąc naszą prywatność, zabezpieczając od warunków atmosferycznych i przed kradzieżą. Zadzwoń tel. 501301791

Zabudowanie balkonu w bloku stwarza dodatkowe pomieszczenie, bez obawy o zniszczenie pozostałych na nim przedmiotów przez deszcz czy też śnieg. W przypadku balkonów zlokalizowanych na parterze, rolety zewnętrzne znakomicie chronią i zabezpieczają przed kradzieżą i włamaniem zastępując niepraktyczne kraty. Również na balkonach zlokalizowanych na piętrach można zamontować rolety zewnętrzne. Rolety zewnętrzne mogą być osadzone i kończyć się na wysokości barierek, lub być poprowadzone do samej ziemi. Dotyczy to bloków mieszkalnych szczególnie w takich miastach jak: 

ŻORY, ŁAZISKA, PAWŁOWICE, JASTRZĘBIE ZDRÓJ, RYBNIK.

(PROMOCJA ceny ważna do 17 sierpnia, większości balkonów +/- 5 cm )

ROLETY na duży    balkon o wym 580x150 cm = 3.190,oo zł.

ROLETY na średni balkon o wym 460x150 cm = 2.530,oo zł.

ROLETY na mały   balkon o wym 340x150 cm = 1.870,oo zł.

ROLETY zewnętrzne wykonujemy na każdy wymiar balkonu, jako zabudowa.

Cena brutto z VAT 8% obejmuje montaż rolet zewnętrznych na zwijacze ręczne PASEK.

OPCJA elektryczna - 4 silniki ze sterowaniem na pilota 5K za dopłatą + 1670,oo zł/ 4 szt.

Czasami występują betonowe półokrągłe wzmocnienia w narożach u góry balkonu i wtedy stosujemy dystanse ( drewno konstrukcyjne okute blachą aluminiową )  za dopłatą 190 zł/para.

  

https://www.youtube.com/watch?v=E9p-bJZCWJY

Polecamy nasze WYCENY online : Prosimy o podanie na naszego maila oknorol @ gmail.com

* szer. balkonu x wys. do balustrady,  * proponowany kolor rolet, * miasto montażu

* regulacja ręczna zwijacz na PASEK, czy na silnik z pilotem?

Montaż silnika \. Podłączenie zasilania: Silnik musi być podłączony do zasilania 230 V, czyli najbliższego gniazdka lub puszki. Robimy to wyłącznie nawierzchniowo w tzw „korytkach pcv” lub przy pomocy uchwytów do przewodów elektrycznych.

Informacje

Mamy także  rolety zewnętrzne do ALTAN OGRODOWYCH i WIAT.

Rolety zewnętrzne mogą służyć jako zabudowa zadaszonych tarasów, czy też wszelkiego rodzaju drewnianych altan i altanek letniskowych. Zabudowanie altany roletami sprawia, że jesteśmy chronieni od wiatru czy też deszczu i możemy przyjemnie spędzać czas niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Zasłonięcie rolet z każdej strony sprawi, że mamy dodatkowe pomieszczenie, które chroni nasze meble ogrodowe. W zależności od warunków technicznych zabudowy, rolety zewnętrzne mogą być podnoszone ręcznie, elektrycznie lub przy pomocy sprężyny samozwijającej. Połączenie sprężyny samozwijającej, z zamkiem baskwilowym w listwie dolnej, umożliwia obustronne zamykanie i otwieranie rolety.

 

NOWOŚĆ! OSŁONY TRANSPARENTNE

do ochrony altan, pawilonów, ogrodu zimowego

Rolety poliwęglanowe to doskonały sposób na ochronę przed czynnikami atmosferycznymi i przedłużenie żywotności budynku. Poliwęglan to mocny i trwały materiał, który wytrzyma deszcz, wiatr, palące słońce i silny mróz. Nie wypala się, nie koroduje i nie gnije, jak metal czy drewno. A do tego konstrukcja aluminiowa.

Przezroczyste rolety to efektowne rozwiązanie na balkony i tarasy. Z jednej strony dodatkowa ochrona w klimatach umiarkowanie kontynentalnych jest bardzo ważna. Częste opady deszczu i silny wiatr nie pozwalają na zaaranżowanie przytulnego miejsca na balkonie, jeśli jest on otwarty. Z drugiej strony tak miło, zwłaszcza latem, odpocząć na otwartym tarasie, z którego można podziwiać widok. Jednak rolety poliwęglanowe rozwiązują jednocześnie dwa problemy. Odporny na uderzenia mechaniczne i odporny na warunki atmosferyczne poliwęglan pozwala w razie potrzeby szybko zamknąć balkon lub taras. Kilka minut - i jesteś w przytulnym pokoju ze wspaniałym widokiem. Jeśli zapragniesz relaksu na świeżym powietrzu, równie szybko możesz otworzyć przeźroczyste rolety zewnętrzne na taras.

 

                 Ceny przykładowe

Końcową cenę usługi oblicza się na podstawie wymiarów konkretnego zamówienia. Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2024
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda