Oknoroll

Rolety zewnętrzne znakomicie sprawdzają się jako zabudowa balkonów w bloku, zadaszonych tarasów czy altanek, chroniąc naszą prywatność, zabezpieczając od warunków atmosferycznych i przed kradzieżą

Zabudowanie balkonu w bloku stwarza dodatkowe pomieszczenie, bez obawy o zniszczenie pozostałych na nim przedmiotów przez deszcz czy też śnieg. W przypadku balkonów zlokalizowanych na parterze, rolety zewnętrzne znakomicie chronią i zabezpieczają przed kradzieżą i włamaniem zastępując niepraktyczne kraty. Również na balkonach zlokalizowanych na piętrach można zamontować rolety zewnętrzne. Rolety zewnętrzne mogą być osadzone i kończyć się na wysokości barierek, lub być poprowadzone do samej ziemi. Dotyczy to bloków mieszkalnych szczególnie w takich miastach jak: 

ŻORY, ŁAZISKA, PAWŁOWICE, JASTRZĘBIE ZDRÓJ, RYBNIK.

(przykładowe ceny, ważne do 6 grudnia, większości balkonów +/- 5 cm )

ROLETY na duży    balkon o wym 580x150 cm = 3.100,oo zł.

ROLETY na średni balkon o wym 460x150 cm = 2.460,oo zł.

ROLETY na mały   balkon o wym 340x150 cm = 1.820,oo zł.

ROLETY zewnętrzne wykonujemy na każdy wymiar balkonu, jako zabudowa.

Cena brutto z VAT 8% obejmuje montaż rolet zewnętrznych na zwijacze ręczne PASEK.

OPCJA elektryczna - 4 silniki ze sterowaniem na pilota 5K za dopłatą + 1670,oo zł/kpl.

Czasami występują betonowe półokrągłe wzmocnienia w narożach u góry balkonu i wtedy stosujemy dystanse ( drewno konstrukcyjne okute blachą aluminiową )  za dopłatą 190 zł/para.

Polecamy nasze WYCENY online : Prosimy o podanie na naszego maila oknorol @ gmail.com

* szer. balkonu x wys. do balustrady,  * proponowany kolor rolet, * miasto montażu

* regulacja ręczna zwijacz na PASEK, czy na silnik z pilotem?

Ceny podstawowe brutto obowiązują od 28 marca 2023 roku

Informacje

Mamy także  rolety zewnętrzne do ALTAN OGRODOWYCH i WIAT.

Rolety zewnętrzne mogą służyć jako zabudowa zadaszonych tarasów, czy też wszelkiego rodzaju drewnianych altan i altanek letniskowych. Zabudowanie altany roletami sprawia, że jesteśmy chronieni od wiatru czy też deszczu i możemy przyjemnie spędzać czas niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Zasłonięcie rolet z każdej strony sprawi, że mamy dodatkowe pomieszczenie, które chroni nasze meble ogrodowe. W zależności od warunków technicznych zabudowy, rolety zewnętrzne mogą być podnoszone ręcznie, elektrycznie lub przy pomocy sprężyny samozwijającej. Połączenie sprężyny samozwijającej, z zamkiem baskwilowym w listwie dolnej, umożliwia obustronne zamykanie i otwieranie rolety.

 

ROLETY do ALTAN i TARASY wolno stojące z VATem 23%.

Proszę o podanie wymiarów otworów na oknorol@gmail.com do wyceny online.

                 

Ceny przykładowe

Końcową cenę usługi oblicza się na podstawie wymiarów konkretnego zamówienia. Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2023
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda