Oknoroll

W codziennej pracy stawiamy na niezawodność oraz wygodę

Montaż rolet garażowych, którą nasza firma zajmuje się już od wielu lat, pozwala nam na odkrywanie coraz lepszych sposobów na realizację tych założeń. Nieustannie doskonaląc nasze produkty jesteśmy w stanie oferować naszym Klientom drzwi garażowe wyróżniające się ponadczasową stylistyką oraz bezapelacyjną trwałością. Jedną z naszych licznych propozycji są modele rolowane, które przygotowaliśmy z myślą o tych z Państwa, którzy najbardziej cenią sobie rozwiązania pasujące do małych garaży o niskich nadprożach.

Możemy polecić to rozwiązanie tym z Państwa, którzy poszukują modeli gwarantujących prostą obsługę oraz niesprawiających jakichkolwiek problemów przy otwieraniu lub zamykaniu. Odpowiednio wykorzystany system zdalnego sterowania, jak i awaryjnego otwierania korbą, stwarza doskonałe warunki do tego, by – nawet w trakcie obsługi manualnej – było przyjemnością i łatwością obsługi.

Montujemy rolety garażowe zachowując wysokie standardy jakości. Przygotowujemy konstrukcje w oparciu o sprawdzone techniki produkcyjne oraz mając na uwadze preferencje Klienta. Polecamy montaż na całym Podbeskidziu, Śląsku i Zagłębiu. 

Prezent MOKOŁAJKOWY minus 10% ważny do 6 grudnia 23r.

1./ ROLETY GARAZOWE do 8,0 m2 z profilu PA52 za 397 zł/m2 - 10% = 357,oo zł/m2  netto,

kaseta o wymiarze 21x21 cm, które pasują do niskich garaży !

maksymalnej szerokości do 290 cm i wysokości do 260 cm ( otwór 277 x 233 )

2./ ROLETY GARAZOWE do 11,0 m2 z profilu PA55 za 445 zł/m2 - 10% = 399,oo zł/m2  netto,

maksymalnej szerokości do 330 cm i wysokości do 320 cm ( otwór 315 x 285 )

DOPŁATY netto:

a./ za sterowanie radiowe + 2 piloty za 430,oo zł/kpl

    dopłata do wersji PROLINE pod fotokomórki +  150 zł/szt

b./ za napęd SILNIK NHK z korbą  + 770,oo zł/kpl 

-------------------------------------------------

kolory standard BRĄZ, BRĄZ CIEMNY, BEŻ, ANTRACYT, SREBRNY, SZARY, BIAŁY.

dopłata za kolory ZŁOTY DĄB i ORZECH  + 45 zł/m2 netto 

Cena podstawowa obowiązuje od 28 marca 2023 roku i obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Do kwoty należy doliczyć podatek VAT 8% ( garaż musi być częścią domu ) lub 23%

Informacje

KORZYŚCI wynikające z zamontowania ROLETY GARAŻOWEJ

Wśród wielu korzyści wynikających z wyboru TEGO modelu  na pierwszym miejscu wymienić należy te estetyczne. Nasi Klienci mogą zdecydować się zarówno na wybór KOLORÓW STANDARDOWYCH, jak również wariant z specjalną okleiną drewnopodobną, która doskonale będzie korespondowała z architekturą tradycyjną oraz nowoczesnymi projektami. Co istotne mamy też wersję ręczną, która jest do garaży bez prądu.

Automatyczne otwieranie.  Przygotowując ofertę ROLET garażowych postawiliśmy na możliwość zindywidualizowania realizacji. Dlatego też każdy nasz projekt może zostać wzbogacony dodatkowymi, zgodnymi z życzeniami Klienta udogodnieniami. Wśród proponowanych jest zautomatyzowanie systemu otwierania. Będą Państwo mieli całkowitą pewność, że bez względu na porę dnia i roku mechanizm będzie działał.

Ocieplenie.  Profile PA 52 i PA 55 są wypełnione pianą styrudorową, dzięki czemu przygotowana przez nas realizacja stanowi doskonałą i szczelną barierę termiczną dla całego budynku.

Polecamy nasze WYCENY online :

Prosimy o podanie na naszego maila oknorol @ gmail.com

* szerokośc oraz wysokość otworu do garażu

* preferowana kolorystyka

* z jakiego materiału jest mur i ile ma cm ocieplenia?

* miejsce ( dom czy firma )

* miasto montażu

* czy garaż jest częścią budynku mieszkalnego, czy wolno stojący?

* wielkość nadproża i węgarków wewnętrznych

 

Ceny przykładowe

Cena podstawowa obowiązuje od 28 marca 2023 roku i obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Do kwoty należy doliczyć podatek VAT 8% ( garaż musi być częścią domu ) lub 23%

Końcową cenę usługi oblicza się na podstawie wymiarów konkretnego zamówienia. Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2023
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda