Oknoroll

To ciekawe produkty, które łączą funkcje rolety i markizy w jednej konstrukcji.  Znajdują zastosowanie przy zacienianiu i obniżaniu temperatury wewnątrz pomieszczeń. Dzięki regulowanym ramionom bocznym, przesuwającym się po prowadnicy, pełnią funkcję pionowej rolety. Jednocześnie można je też unosić do postaci niewielkiego, skośnego daszkaZapewniają wówczas lepszą naturalną wentylację i swobodny przepływ powietrza przy jednoczesnym zachowaniu zacienienia.

Aktualnie mamy PROMOCJĘ na montaż:

  

Ceny liczone z tabeli. Prosimy o podanie wymiarów okien na maila oknorol@gmail.com

Wysoka jakość markizorolet i rewelacyjnie niska cena pozwala zaoferować nasze usługi szerokiemu gronu klientów.

Informacje

Markizorolety stosowane są głównie w dużych obiektach biurowych lub handlowych w celu zacienienia i obniżenia temperatury wewnątrz pomieszczeń. Pełnią funkcję pionowej rolety i w razie potrzeby, dzięki regulowanym bocznym ramionom przesuwającym się po prowadnicy pionowej- funkcję markizy balkonowej, co zapewnia lepszą naturalną wentylację i swobodny przepływ powietrza- przy dalszym zachowaniu zacienienia. Markizorolety wykonywane są na zamówienie na dowolny wymiar do max. szerokości 450cm. Z uwagi na swoje zalety często są automatyzowane i podłączane pod system zarządzający budynkiem. Oferta tkanin akrylowych pokrywa sie z ofertą dotyczącą markiz.

Parametry techniczne

  • wymiary kasety szer. 126 mm x wys. 126 mm,
  • wymiary maksymalne: szer. 3,5 m, wys. 4,0 m,
  • konstrukcja w dowolnym kolorze z palety RAL,
  • dostępna szeroka gama tkanin,
  • system łączący funkcje rolety oraz markizy,
  • napęd elektryczny.

Ceny przykładowe

Wysoka jakość markizorolet i rewelacyjnie niska cena pozwala zaoferować nasze usługi szerokiemu gronu klientów.

Końcową cenę usługi oblicza się na podstawie wymiarów konkretnego zamówienia. Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2023
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda