Oknoroll

Sunbreaker  jest wysoce wydajnym zewnętrznym systemem przeciwsłonecznym, który może jednocześnie służyć jako ozdobny element architektoniczny budynku. Lamele oraz prowadnice wykonane z ekstrudowanego aluminium zapewniają lekkość konstrukcji jednocześnie oferując dużą wytrzymałość. Sunbreaker’y mogą być stosowane w wersji ruchomej oraz stałej. W przypadku wersji ruchomej koniecznym jest zastosowanie specjalnego mechanizmu obrotowego oraz napędu w postaci silnika liniowego. Zakres obrotu piór wynosi 0⁰ - 90⁰. Montowany może być w płaszczyźnie pionowej jak i poziomej.  Sunbreaker to system przeciwsłoneczny montowany na fasadach w płaszczyźnie pionowej. 

Ceny liczone z tabeli. Prosimy o podanie wymiarów okien na maila oknorol@gmail.com

Informacje

System Sunbreaker sprawia, że fasada budynku zyskuje nowy, interesujący wygląd, a znacznie ograniczone przenikanie promieni słonecznych do wnętrza pomieszczenia pozwala na zredukowanie kosztów energii elektrycznej poprzez zmniejszenie użycia klimatyzatorów. Kolejną zaletą systemu Sunbreaker jest jego szybki montaż oraz bezproblemowy demontaż piór w sytuacji mycia fasady budynku. Wszystkie elementy konstrukcyjne systemu Sunbreaker wykonano z wysokogatunkowego stopu aluminium i polakierowano techniką proszkową w celu dodatkowego zabezpieczenia powierzchni.

Parametry Techniczne 

Sunbreaker zbudowany jest z piór o szerokości 210 mm wykonanych z ekstrudowanego aluminium i osadzonych na prowadnicach. W zależności od warunków zabudowy stosuje się dwa rodzaje piór:

- pióra typu A – przeznaczone do płaszczyzn poziomych (zadaszenia, świetliki dachowe itp.). Specjalny kształt pióra w pozycji poziomej chroni przed opadami atmosferycznymi

- pióra typu B – przewidziane do przesłaniania powierzchni poziomych oraz pionowych.

- wymiary maksymalne pojedynczego modułu: szer. 4m, wys. 6,02m

- konstrukcja aluminiowa w dowolnym kolorze z palety RAL

- kąt nachylenia piór stały, lub sterowany silnikiem elektrycznym

- lekka konstrukcja aluminiowa zapewniająca dużą wytrzymałość i trwałość produktu,

 

Ceny przykładowe

Końcową cenę usługi oblicza się na podstawie wymiarów konkretnego zamówienia. Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2023
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda