Oknoroll

Plisa przeznaczona jest do montażu we wszystkich typach okien dachowych.

System ten umożliwia podnoszenie i opuszczanie obu stron materiału umożliwiając odsłonięcie zarówno góry jak i dołu okna. Ponadto system bocznych prowadnic powoduje, że tkanina nie opada.

Sterowanie plisą odbywa się za pomocą uchwytów - rączek znajdujących się na profilach, którymi zakończony jest materiał. Dla okien na dużej wysokości mamy poręczną tzw "przedłużkę" do regulacji plisy.

WIELKA  PROMOCJA  dla  PODBESKIDZIA

OBNIŻKA  CEN  na hasło  " 30 km od Bielska "
w wysokości 5% od całej wartości zamówienia
i obejmuje miasta Żywiec, Cieszyn, Pszczyna, Kęty, Bielsko-Biała.

 

Cena od 95 zł/kpl z montażem i VATem 23%.

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Prosimy o podanie wymiarów szyb na maila oknorol@gmail.com w celu przesłania wyceny wraz z przykładowymi zdjęciami i kolorystyką.

Informacje

  • Zaleca się przynajmniej raz w tygodniu zamknąć plisę na kilkanaście minut.
  • Złożenie jej w pakiet zapobiegnie efektowi rozprostowania tkaniny. Jeżeli plisa pozostanie w pozycji całkowicie rozciągniętej przez kilka tygodni może powstać efekt trudności ponownego złożenia. Wówczas należy zamknąć plisę na 24 godziny

     Plisa do okna dachowego 

plisowana zasłona okna dachowego z dodatkową linką stalową, przytrzymującą tkaninę plisy dachowej od odpowiednim kątem i nachyleniem. Daje to szansę, że przysłonisz swoje okno w dowolnym miejscu, w zależności od zapotrzebowania - z góry do dołu czy od dołu do góry. Zasłaniasz tę część okna dachowego, którą chcesz! Tym charakteryzują plisy. 
Różne typy tkanin plis dachowych pozwolą uzyskać pożądany efekt w pomieszczeniu. Niezawodna i prosta w użytkowaniu.

"Skrojona" dla Ciebie!

   

Ceny przykładowe

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Prosimy o podanie wymiarów szyb na maila oknorol@gmail.com w celu przesłania wyceny wraz z przykładowymi zdjęciami i kolorystyką.

Końcową cenę usługi oblicza się na podstawie wymiarów konkretnego zamówienia. Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2023
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda