Oknoroll

Juun 25 to osłona przeciwsłoneczna łącząca w sobie cechy typowej żaluzji aluminiowej i plisy.

Juun ma lamele aluminiowe o szerokości 25 mm, i sterowana jest podobnie jak plisa dwukierunkowa. Za pomocą uchwytu umieszczonego w górnej części żaluzji, możemy otwierać lub zamykać listki. Nie występują tutaj jak w innych produktach sznurki i łańcuszki sterujące. Poruszając żaluzją, można ją ustawić osłaniając dowolny fragment okna.


Żaluzja aluminiowa Juun marki ANWIS otrzymała główną nagrodę podczas 26. edycji konkursu Dobry Wzór. Według Instytutu Wzornictwa Przemysłowego plisa Juun 25 to jeden z 11 najlepiej zaprojektowanych polskich produktów 2019 roku w kategorii Sfera Domu.
 

Cena od 70 zł/kpl z montażem i VATem 23%.

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Prosimy o podanie wymiarów szyb na maila oknorol@gmail.com w celu przesłania wyceny wraz z przykładowymi zdjęciami i kolorystyką.

Informacje

 to przede wszystkim:

Funkcjonalność - niespotykana dotąd swoboda w operowaniu dostępem światła do pomieszczenia

​Bezpieczeństwo - brak sznurków i łańcuszków sterujących,

a ponadto:

  • Lekka i trwała konstrukcja aluminiowa
  • Uniwersalność zastosowań (child safe, odporność na wilgoć, tradycyjna forma)
  • Łatwy pomiar
  • Możliwość montażu bezinwazyjnego na skrzydle okna
  • 8 popularnych kolorów systemu w standardzie
  • Szybkie i wygodne zamówienia przez platformę e-anwis.pl

  


 

Wymiary:

 Min.Max
Szerokość300 mm1200 mm
Wysokość300 mm2200 mm

POMIAR I MONTAŻ

W zamówieniu należy podać szerokość i wysokość całkowitą wg rysunku:Montaż może odbywać się na kilka sposobów - do listew przyszybowych jak również uchwytami bezinwazyjnymi na skrzydle okiennym.

W przypadku montażu bezinwazyjnego uchwytem "D", w zamówieniu należy dodatkowo podać wysokość skrzydła okiennego:

 


KOLORYSTYKA OSPRZĘTU

Osprzęt jest dostępny w standardzie w 8 kolorach: biały, biel kremowa, beżowy, anoda silver, antracyt, bazaltowy szary, czarny, brązowy. Za dopłatą wg cennika, istnieje możliwość wybrania dowolnego koloru z palety RAL. 
Kolory detali z tworzywa są dopasowane kolorystycznie (8 kolorów). Kolorystyka sznurków i drabinek sznurkowych jest ustandaryzowana i dopasowana do kolorystyki osprzętu.


Ceny przykładowe

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Prosimy o podanie wymiarów szyb na maila oknorol@gmail.com w celu przesłania wyceny wraz z przykładowymi zdjęciami i kolorystyką.

Końcową cenę usługi oblicza się na podstawie wymiarów konkretnego zamówienia. Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2023
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda