Oknoroll

To produkt dopasowany do wielkopowierzchniowych drzwi balkonowych, suwanek, przesuwnych ścian szklanych, drzwi tarasowych, ogrodów zimowych oraz altan. Drzwiowe moskitiery plisowane są systemem, który godnie reprezentuje rodzinę moskitier drzwiowych dostępnych na rynku, a według licznych opinii są zdecydowanie z nich najlepsze.

System moskitiery plisowanej występujący w kilku typach konstrukcyjnych pozwoli idealnie dopasować produkt pod kątem jego funkcjonalności oraz miejsca montażu. Moskitiery plisowane poprzez swoją konstrukcję dostosowane są do wszystkich typów okien i drzwi. Zastosowana siatka o bardzo małych oczkach tworzy skuteczną barierę dla niepożądanych, nawet najmniejszych owadów oraz ogranicza przenikanie do wnętrza pyłków, kurzu i liści, nie przeszkadzając swobodnej cyrkulacji powietrza.  Poprzez odpowiednio zaprojektowane profile moskitiera plisowana może być montowana równolegle z roletami zewnętrznymi lub żaluzjami fasadowymi.

WIELKA  PROMOCJA  dla  PODBESKIDZIA

OBNIŻKA  CEN  na hasło  " 30 km od Bielska "
w wysokości 5% od całej wartości zamówienia

i obejmuje miasta Żywiec, Cieszyn, Pszczyna, Kęty, Bielsko-Biała.

Ceny już od 1498 brutto PLN za szt

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Do kwoty należy doliczyć podatek VAT.

Informacje

 Moskitiera plisowana – zalety i korzyści

Układ plisowania siatki sprawia, że po zsunięciu moskitiera plisowana nie zabiera zbędnej powierzchni. Poprzez system plisowania siatki oraz łączenie ze sobą konstrukcji możliwe jest wykonanie moskitiery plisowanej o bardzo dużych wymiarach jednocześnie gwarantujących jej szczelność i stabilność podczas użytkowania.

Moskitiery pliosowane stanowią świetną ochronę przed przedostawaniem się do wnętrz insektów. Teraz użytkowanie moskitiery jest jeszcze bardziej komfortowe, co więcej zadbano o ich trwałość i estetyczny wygląd. Moskitiery plisowane to najnowsze rozwiązanie, z  pionowo ułożoną siatką plisowaną. Zamontowane na rolkach stwarzają w razie potrzeby możliwości złożenia siatki, która całkowicie chowa się w profilu bocznym. Istnieje możliwość łączenia moskitiery w segmenty.

Ceny przykładowe

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Do kwoty należy doliczyć podatek VAT.

Końcową cenę usługi oblicza się na podstawie wymiarów konkretnego zamówienia. Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2023
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda