Oknoroll

Oferujemy także bramy garażowe dwuskrzydłowe. Jako montażyści bram garażowych proponujemy rozwiązania na wymiar – odpowiadające indywidualnym potrzebom naszych Klientów. Umożliwiamy przygotowanie konstrukcji o maksymalnej szerokości do 270 cm i wysokości do 230 cm.

Konstrukcja stalowa z blachy trapezowej pionowej T10,

Kolorystyka standardowa: 8017 brąz, 8004 cegła, 3011 czerwony, 1002 piasek, 7016 grafit, 9010 biały, 9006 srebrny,

Możemy polecić wersje w kolorze drewnopodobnym: złoty dąb i orzech za dopłatą 450 zł/.

Podział na 1/2 x 2 , również niesymetryczne 1/3+2/3

Skrzydło główne – klamka + zamek, skrzydło drugie rygle góra/dół zamykane od środka .

BRAMY IMIELIN :          Cena 490,oo za 1 m2 netto z montażem i dojazdem- 

futryny z profili zamkniętych 1,2 mm ( puste w środku ) 50 x 40 mm.

UWAGA ! Za dopłatą 100 zł/kpl netto rygle góra/dół także w skrzydle głównym, zamykającym

   

BRAMY WIŚNIOWSKI :  Cena 570,oo za 1 m2 netto z montażem i dojazdem- 

futryny z profili zamkniętych 1,5 mm ( puste w środku ) 60 x 50 mm.

rygle góra/dół także w skrzydle głównym, zamykającym GRATIS.

UWAGA ! Za dopłatą 120 zł/m2  netto szeroki poziomy PANEL - Connect H

    

Jeżeli posiadasz ocieplony garaż, to dobrym rozwiązaniem będzie również ocieplenie bramy. Dzięki temu straty ciepła w całym obiekcie będą mniejsze. Jako producent podejmujemy się wykonania ocieplenia ( styropian 2 cm i panek pcv dwukomorowy ) za dopłatą 75 zł/m2 neto, ale produkujemy też konstrukcje bez ociepleń w standardzie – zgodnie z preferencjami naszych Klientów. 

Polecamy także nasze WYCENY online :

Prosimy o podanie na naszego maila oknorol @ gmail.com

* szerokośc oraz wysokość otworu do garażu

* preferowana kolorystyka

* z jakiego materiału jest mur i ile ma cm ocieplenia?

* miejsce ( dom czy firma )

* miasto montażu

* czy garaż jest częścią budynku mieszkalnego, czy wolno stojący?

* wielkość węgarków zewnętrznych

Cena 490,oo za 1 m2 netto PROMOCJA !

Cena podstawowa obowiązuje od 30 listopada 2023 roku i obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Do kwoty należy doliczyć podatek VAT 8% na PKOB 11 lub VAT 23%

Informacje

Dodatkowe drzwi jednoskrzydłowe boczne do garaży ocieplane i nieocieplane.

   

Jedną z wygód, które pragniemy Państwu polecić jest możliwie jak najszybszy i najprostszy dostęp do sprzętu, urządzeń oraz tego wszystkiego, co oprócz samochodu przechowywane jest w garażu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż coraz częściej przejmuje on rolę funkcjonalnego pomieszczenia gospodarczego. Dlatego też stale modyfikujemy ofertę, pozwalając tym samym naszym Klientom odnaleźć rozwiązania odpowiadające ich zmiennym potrzebom. Doskonałym tego przykładem są drzwi garażowe, które właśnie prezentujemy.

MOntaż bram garażowych, którą realizujemy, wzbogacona propozycją przygotowania dodatkowych drzwi, jest także doskonałym rozwiązaniem dla tych z Państwa, dla których estetyczna spójność wykończenia budynku nie pozostaje bez znaczenia. Wykonując oba elementy (bramy garażowe oraz drzwi) z tych samych materiałów, jesteśmy w stanie zatroszczyć się o odpowiedni wygląd tych realizacji. Ponadto – zadbamy także o dopasowanie elementów wykończeniowych, takich jak chociażby spójny wzór przetłoczeń czy jednakowe klamki lub uchwyty.

Produkcja skrzydeł wejściowych bocznych przebiega analogicznie jak produkcja bramy głównej. Opracowana została przez nas w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu możemy też dostarczać Państwu rozwiązań funkcjonalnych i znacznie ułatwiających codzienne korzystanie z garażu. Spośród najistotniejszych cech tych elementów wymienić należy:

  • estetyczne dopasowanie, tak to bramy głównej, jak również pozostałych elementów konstrukcyjnych budynku;
  • możliwość zlecenia wykonania projektu w oparciu o indywidualne wymogi, np. z uwzględnieniem dodatkowych przeszkleń;
  • wykonanie z materiałów całkowicie odpornych na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych (przede wszystkim czynników mechanicznych oraz atmosferycznych – w tym opadów i zmiennych temperatur);
  • możliwość wykorzystania dowolnego koloru z dostępnej palety RAL lub też okleiny drewnopodobnej.
KORZYŚCI

Drzwi boczne to alternatywa dla bram garażowych wzbogaconych dodatkowymi drzwiami. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istnieje fizyczna możliwość ich zamontowania. Jednak po raz kolejny pragniemy podkreślić, że zadowoleni z nich będą przede wszystkim Ci z Państwa, dla których garaż nie służy jedynie zabezpieczeniu i przechowywaniu pojazdu. Wszystkie nasze realizacje są stabilne, trwałe i wyjątkowo odporne na różnorodne czynniki mechaniczne. Mogą więc służyć jako solidne zabezpieczenie obiektu.  Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, starannie odpowiadając na oczekiwania naszych Klientów. Mamy więc pewność, że zarówno trwałość, estetyka, jak i funkcjonalność naszych realizacji będzie dla Państwa satysfakcjonująca. Ponadto pragniemy zapewnić, że realizujemy zlecenia dla Klientów regionu Śląska Zagłębia i Podbeskidzia.

Ceny przykładowe

Cena podstawowa obowiązuje od 30 listopada 2023 roku i obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Do kwoty należy doliczyć podatek VAT 8% na PKOB 11 lub VAT 23%

Końcową cenę usługi oblicza się na podstawie wymiarów konkretnego zamówienia. Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2024
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda