Oknoroll

OKNA pcv Aluplast  łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania. Mocna konstrukcja profili o głębokości 70-85 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. Wielokomorowa budowa zapewnia natomiast wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną. Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu. Uniwersalny system IDEAL 4000 świetnie sprawdza się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego, jak również w przypadku renowacji.

W tym drugim przypadku, gdzie często nie ma możliwości powiększenia otworu okiennego, szczególnie istotną zaletą jest obniżona wysokość ramy i skrzydła, co zwiększa powierzchnię przeszklenia i pozwala wpuścić do pomieszczeń więcej światła.

Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach wersji niezlicowanej to gwarancja ponadczasowej elegancji. Dla osób szukających wyjątkowych możliwości kreacji swoich okien powstała natomiast seria Round-line, wyróżniająca się delikatną optyką i łagodnymi zaokrągleniami.Różnego typu listwy przyszybowe pozwalają na dodatkową stylizację okna i dopasowanie do charakteru wnętrza.

Dostępny w ramach tej serii wariant IDEAL 8000 85 mm to system będący połączeniem najpopularniejszych rozwiązań z uszczelnieniem zewnętrznym z sześciokomorową budową ram o głębokości zabudowy 85 mm, pozwalające na uzyskanie lepszej izolacyjności termicznej okien. To gwarancja najwyższego standardu opartego o sprawdzony i doceniony przez rynek produkt. Perfekcyjny dobór form sprawia jednocześnie, że okna w tej linii są doskonałym elementem w aranżacji wnętrz, które uzyskują oryginalny i nietuzinkowy wygląd.

Polecamy nasze usługi  w zakresie montażu okien do tzw " stanu surowego " na etapie budowy ( wraz z naszymi roletami podtynkowymi ) na kotwach i z opiankowaniem. Wyceny online wykonujemy GRATIS. Prosimy o podanie następujących informacji na maila oknorol@gmail.com:

* szerokośc oraz wysokość otworu okiennego

* preferowana kolorystyka

* z jakiego materiału jest mur i ile będzie cm ocieplenia?

* miejsce ( dom czy firma )

* miasto montażu

* wielkość nadproża i węgarków ( jeżeli są )

Cena ustalana jest w/g tabeli

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż do stanu surowego, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Do kwoty należy doliczyć podatek VAT.

Informacje

Kombinacje profili ramy i skrzydła oferowane w ramach systemu IDEAL 4000:

Charakterystyka systemu:

  • 5-ciokomrowa budowa w wariantach podstawowych
  • głębokość zabudowy 70 – 85 mm
  • Optymalna ochrona termiczna (do 1,3W/m2K)
  • Możliwość szklenia pakietami szybowymi o grubości do 41 mm
  • Różnorodność kształtów profili
  • Szeroka gama profili dodatkowych dla różnorakich sytuacji montażowych
  • Duże komory na wzmocnienia stalowe umożliwiające wypełnienie wymagań statycznych
  • Podwójne uszczelki obwiedniowe zapewniające szczelność okien

Ceny przykładowe

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż do stanu surowego, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Do kwoty należy doliczyć podatek VAT.

Końcową cenę usługi oblicza się na podstawie wymiarów konkretnego zamówienia. Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2023
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda