Oknoroll

Polecamy Państwu drzwi zewnętrzne do willi i rezydencji renomowanych firm z profesjonalnym montażem, a szczególnie MAR-TOM.com

https://ssl.mar-tom.com/PulpitKontrahenta/mar-tom.com/aktualnosci/201807/KATALOG2018lipiec.pdf

Dom jest miejscem, w którym każdy mieszkaniec powinien czuć się bezpiecznie i komfortowo. Ogromną rolę w obu tych kwestiach odgrywają drzwi zewnętrzne, które gwarantują zabezpieczenie nie tylko przed ewentualną kradzieżą i dostaniem się do środka obcych osób, ale również niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Chłód, hałas, kurz czy brud przenikające do domu zostają w dużej mierze zatrzymane, dzięki dobrej jakości drzwiom zewnętrznym. Zapewniają też ochronę budynku przed gryzoniami, owadami i innymi zwierzętami, które mogą niespostrzeżenie się do niego dostać w poszukiwaniu jedzenia oraz schronienia.

Aby drzwi spełniały swoją rolę w sposób należyty i gwarantowały komfort cieplny, muszą cechować się wyjątkowo wysoką jakością wykonania i wytrzymałością, jak również być stworzone z solidnych materiałów i z dbałością o każdy szczegół. Pod względem estetycznym ważne jest, aby kolorem okleiny oraz stylem pasowały do stolarki okiennej i samej elewacji budynku. Wszystkie te elementy powinny stanowić idealnie dopasowaną całość, aby cieszyć oczy domowników i gości. Ogromnie ważne podczas wyboru i zakupu drzwi są ich wymiary oraz materiał, z którego zostały wykonane. Antywłamaniowe, odporne na wyważenie, o podwyższonych parametrach izolacji termicznej i akustycznej 

Ceny już od 1387,90 netto

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Do kwoty należy doliczyć podatek VAT.

Informacje

Drzwi wejściowe do domu jednorodzinnego dobiera się zazwyczaj tuż przed osiągnięciem stanu surowego zamkniętego. Jest to moment, który pozawala na planowanie wykańczania budynku. Prace te są czasochłonne i kosztowne, ale również bardzo satysfakcjonujące. Dlatego też dobór drzwi wejściowych musi być przemyślany. Przed wyborem stolarki drzwiowej warto zapoznać się ze specyfikacją techniczną produktów, normami energooszczędności i najważniejszymi kryteriami, które należy brać pod uwagę podczas zakupu drzwi.

Drzwi zewnętrzne do domu – praktyczne informacje

Jakie drzwi zewnętrzne wybrać? Najważniejsze jest, aby łączyły w sobie trzy cechy: bezpieczeństwo, energooszczędność oraz walory estetyczne. Jest to również wskazówka, jaką muszą wziąć pod uwagę producenci drzwi zewnętrznych.

Drzwi wejściowe – energooszczędność

Normy regulowane przepisami dotyczącymi energooszczędności budynków są coraz bardziej zaostrzane. Dlatego też współczynnik przenikania ciepła jest bardzo ważnym kryterium podczas doboru drzwi.

Drzwi frontowe – estetyka

Walory estetyczne są również ważne podczas doboru drzwi wejściowych. Drzwi frontowe to często eksploatowany produkt i swoista wizytówka domu. Na rynku istnieje wiele wariantów pozwalających na dostosowanie drzwi do swoich preferencji. Drzwi mogą być okleinowane bądź malowane. Co więcej, w zależności od potrzeb można dobrać drzwi pełne lub przeszklone.

Ceny przykładowe

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Do kwoty należy doliczyć podatek VAT.

Końcową cenę usługi oblicza się na podstawie wymiarów konkretnego zamówienia. Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2023
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda