Oknoroll

Polecamy Państwu drzwi techniczne oraz specjalistyczne ( ppoż ) renomowanych firm, a szczególnie firmy MARTON polskiej produkcji z profesjonalnym montażem

https://ssl.mar-tom.com/PulpitKontrahenta/mar-tom.com/aktualnosci/201807/KATALOG2018lipiec.pdf

    

UWAGA! Aktualnie nie wykonujemy montaży drzwi w blokach mieszkalnych, a tylko i wyłącznie w domach.

ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO SWOJEGO DOMU – WYBIERZ DRZWI PRZECIWPOŻAROWE

Kiedy słyszysz o bezpieczeństwie rodziny i mienia prywatnego czy firmowego, najczęściej na myśl przychodzą Ci zaawansowane systemy alarmowe? Pamiętaj, że o bezpieczeństwo swojej rodziny i domu możesz dbać na wiele sposobów. Jednym z nich są drzwi przeciwpożarowe. Pozwalają one w bezpieczny sposób odgrodzić się od pomieszczeń, gdzie istnieje większe zagrożenie zaprószenia ognia. W kategorii drzwi pożarowe znajdziesz drzwi ocynkowane i malowane – różnica między nimi polega na sposobie wykończenia. Wśród naszych propozycji znajdziesz również drzwi ppoż stalowe, które występują w kilku szerokościach: 70 cm, 80 cm, 90 cm i 100 cm. Dzięki czemu możesz dobrać zestaw najlepiej pasujący do Twoich potrzeb.

Zabezpieczą i ochronią – techniczne drzwi do każdego budynku

Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne w domu czy firmie są nie tylko elementem dekoracyjnym. Z pewnością zależy Ci na tym, żeby prezentowały się jak najlepiej, jednak wybierasz je przede wszystkim ze względu na funkcjonalność. Ten warunek – nawet kosztem dekoracji – spełnią drzwi techniczne. Jeśli potrzebujesz drzwi do zadań specjalnych, to znajdziesz je właśnie w tej kategorii.

Takie drzwi mogą przydać Ci się zarówno podczas budowy domu, jak i do wyposażenia inwestycji – firmy czy zakładu produkcyjnego. Twoje drzwi techniczne powinny stanowić barierę zarówno przed ogniem, jak i przed złodziejami. Skrzydło może dodatkowo ograniczać przedostawanie się głośnych dźwięków. Właśnie dlatego powinieneś wybrać odpowiednie skrzydło techniczne stalowe.

W naszym asortymencie znajdziesz drzwi wejściowe, które zastosujesz w piwnicy czy garażu. To produkty doświadczonej firmy MAR-TOM. Oferujemy modele w różnych rozmiarach – dostępne są między innymi drzwi zewnętrzne 90. Potrzebujesz mniejszego skrzydła? Oferujemy drzwi zewnętrzne 80 i 70. Dzięki temu z łatwością dobierzesz niezbędne Ci skrzydło.

 

Ceny już od 990,00 netto

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Do kwoty należy doliczyć podatek VAT.

Informacje

Ceny przykładowe

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Do kwoty należy doliczyć podatek VAT.

Końcową cenę usługi oblicza się na podstawie wymiarów konkretnego zamówienia. Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2024
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda