Oknoroll

Markizy samochodowe

 Każda markiza posiada mocną aluminiową samonośną konstrukcję (nie wymaga odciągów z linek – jak ma to miejsce w daszkach słonecznych). Konstrukcja jest bardzo prosta, praktyczna i bezawaryjna. W przyczepie kempingowej markizę montujemy w szynie przedsionkowej bez konieczności wiercenia otworów. Natomiast w samochodach wykorzystujemy relingi lub uchwyty dla bagażników. Po zamontowaniu markizę blokuje się na jej końcach. Optymalna ochrona przed słońcem i deszczem dostępna jest już w kilka chwil. Markiza jest rozwijana i zwijana ręczne. Zastosowana tkanina jest mocna i rozpraszająca światło (tkanina łatwa do utrzymania w czystości, odporna na promienie UV i deszcz). Markiza chowana jest w pokrowiec, który stanowi jej integralna część (pokrowiec zamykany na zamek).

BARDZO ŁATWY I SZYBKI SPOSÓB ROZWIJANIA I ZWIJANIA MARKIZY.

WYMIARY MARKIZ SAMOCHODOWYCH:

1./ A=210 B=212 C=195CM. WAGA~5,0KG –   970 ZŁ
2./ A=260 B=212 C=245CM. WAGA~5,5KG – 1020 ZŁ
3./ A=310 B=212 C=295CM. WAGA~6,0KG – 1070 ZŁ
4./ A=360 B=212 C=345CM. WAGA~6,5KG – 1120 ZŁ

a./ ADAPTER DO SAMOCHODU Z UNIWERSALNYMI UCHWYTAMI i montażem - 350 ZŁ

b./ ADAPTER DO SAMOCHODU Z UCHWYTAMI NA RYNIENKE i montażem  – 400 ZŁ

 

Ponadto mamy specjalną ofertę dla naszych południowych sąsiadów.
AKCE - montaże Ostrawa, Karvina, Frydek Mistek, Trinec

Ceny już od ZAPYTANIA na maila zł za sztukę

Markizy samochodoweMarkizy samochodowe

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią; gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. Śląskiego). Ceny już od ZAPYTANIA na maila zł za sztukę

Informacje

MARKIZA SKŁADA SIĘ Z:

1. 2x napinacze boczne markizy. W markizach 310×212 oraz 360×212 – 3szt (2x napinacze boczne + 1x środkowy). Napinacza zakończone są śruba regulacyjną, wykręcanie której powoduje naprężenie tkaniny.

2. 2x przednie podpory markizy. Wysokość 2m.

3. 1x rura nawojowa zakończona głowicami, do których montujemy przednie podpory oraz napinacze boczne i ewentualnie środkowy. Rura jest dostarczana w dwóch połówkach do złożenia w jedną całość przed pierwszym montażem.

4. Płachta markizy zwinięta w pokrowiec zamykany na zamek.

5. 2x gniazda bocznych napinaczy, które pełnią jednocześnie funkcje blokady uniemożliwiającej przesunięcie się pokrowca w szynie przedsionkowej.
6. 2x szpilki do zabezpieczenia przednich podpór markizy.

Ceny przykładowe

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią; gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. Śląskiego). Ceny już od ZAPYTANIA na maila zł za sztukę

Końcową cenę usługi oblicza się na podstawie wymiarów konkretnego zamówienia. Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2019