Oknoroll

Dekoracje okien

  • Firany i zasłony
  • Rolety rzymskie
  • Plisy

ROLETY  RZYMSKIE

Rolety rzymskie to zasłony podnoszone przy pomocy specjalnego mechanizmu sterowanego łańcuszkiem lub sznurkiem.

Są doskonałą formą przystrojenia okien w każdym wnętrzu, bez względu na jego styl. Gwarantujemy pełną usługę aranżacji wnętrz.

Rolety rzymskie świetnie się prezentują w miejscach urządzonych nowocześnie, wręcz ascetycznie, a we wnętrzach klasycznych, stylowych stanowią eleganckie dopełnienie dekoracji okien. 

Rolety rzymskie stanowią także niezastąpione zasłony na okna o ograniczonej małej powierzchni ścian obok nich, gdzie brakuje miejsca na umieszczenie typowych zasłon.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rolet rzymskich. Proponujemy Państwu różne rozwiązania i na każdy wymiar okna. Szyjemy z następujących materiałów: organza, woal, blackout, żakard itp. TEL> 503928034

  

Stosujemy sprawdzone i bardzo dobrej jakości mechanizmy do rolet rzymskich firmy HR BEMO.

UWAGA!  PRZYGOTOWALIŚMY WIELKĄ PROMOCJĘ WIOSNA 2019 rok

NOWE ROZWIĄZANIA I LEPSZE CENY !!!

Z naszą ulotką dodatkowe 3% UPUSTU. 

Proszę o podanie Państwa maila na którego wyślemy ulotkę w PDFie.

Polecamy także PLISY - opis na stronie

www.eurotkaniny.pl

Zapraszamy na zakupy z wysyłką na caly kraj:

http://detal.bazarek.pl/category/454636/butikea.html

 

Informacje dodatkowe

Obecne techniki dekoracji okien pozwalają na rozwiązania mające walory przeciwsłoneczne, a jednocześnie wyjątkowo podnoszące estetykę pomieszczeń zarówno mieszkań, willi jak i biur, hoteli, restauracji, sklepów. Można zastosować również elementy na zewnątrz budynków, które będą ozdobą elewacji oraz skutecznie ochronią nie tylko przed słońcem, ale również np. deszczem.
Ponadto wychodząc naprzeciw orzekiwaniom klientów, uruchomiliśmy także sprzedaż wszystkich naszych materiałów i tkanin w sklepie w Buczkowicach oraz poprzez internet.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2019