Oknoroll

Bramy uchylne

W codziennej pracy stawiamy na niezawodność oraz wygodę

– takie też rozwiązania pragniemy Państwu dostarczać.

Montaż bram garażowych, którą nasza firma zajmuje się już od wielu lat, pozwala nam na odkrywanie coraz lepszych sposobów na realizację tych założeń. Nieustannie doskonaląc nasze produkty jesteśmy w stanie oferować naszym Klientom drzwi garażowe wyróżniające się ponadczasową stylistyką oraz bezapelacyjną trwałością. Jedną z naszych licznych propozycji są modele uchylne, które przygotowaliśmy z myślą o tych z Państwa, którzy najbardziej cenią sobie klasyczne rozwiązania.

Możemy polecić to rozwiązanie tym z Państwa, którzy poszukują modeli gwarantujących prostą obsługę oraz niesprawiających jakichkolwiek problemów przy otwieraniu lub zamykaniu. Odpowiednio wykorzystany system sprężyn stwarza doskonałe warunki do tego, by – nawet w trakcie obsługi manualnej – jedynie za pośrednictwem lekkiego pociągnięcia otworzyć skrzydło.

Montujemy bramy garażowe uchylne zachowując wysokie standardy jakości. Przygotowujemy konstrukcje w oparciu o sprawdzone techniki produkcyjne oraz mając na uwadze preferencje Klienta. Umożliwiamy przygotowanie konstrukcji o maksymalnej szerokości do 270 cm i wysokości do 230 cm. Możemy wykonać – na życzenie Klienta – panel w układzie pionowym bądź poziomym.

Polecamy także nasze WYCENY online :

Prosimy o podanie na naszego maila oknorol @ gmail.com

* szerokośc oraz wysokość otworu do garażu

* preferowana kolorystyka

* z jakiego materiału jest mur i ile ma cm ocieplenia?

* miejsce ( dom czy firma )

* miasto montażu

* czy garaż jest częścią budynku mieszkalnego, czy wolno stojący?

* wielkość nadproża i węgarków wewnętrznych

* montaż w otworze, czy wewnątrz za otworem

* podnoszenie ręczne , czy na wyciągarkę z pilotem ( nadproże min 30 cm )

Oferta specjalna brama typowa:
szer. 245 x wys. 196 = 2.376,70 netto PLN za szt.!
Ceny bram nietypowych już od 495,oo PLN za m2

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Do kwoty należy doliczyć podatek VAT.

Informacje

KORZYŚCI wynikające z zamontowania BRAM UCHYLNYCH

Wśród wielu korzyści wynikających z wyboru modelu uchylnego na pierwszym miejscu wymienić należy te estetyczne. Nasi Klienci mogą zdecydować się zarówno na wybór modelu klasycznego, w dowolnej kolorystyce (kolory dostępne w palecie RAL), jak również wariant wykończony specjalną okleiną drewnopodobną, która doskonale będzie korespondowała z architekturą tradycyjną oraz nowoczesnymi projektami.

Automatyczne otwieranie

Przygotowując ofertę drzwi garażowych uchylnych postawiliśmy na możliwość zindywidualizowania realizacji. Dlatego też każdy nasz projekt może zostać wzbogacony dodatkowymi, zgodnymi z życzeniami Klienta udogodnieniami. Wśród proponowanych są m.in. zautomatyzowanie systemu otwierania oraz montaż dodatkowych drzwi w skrzydle bramy. Pozwalają one opuścić garaż bez konieczności podnoszenia całej bramy. Jeżeli zdecydują się Państwo na wybór automatu – nasi specjaliści pomogą we właściwym wyborze oraz dostosowaniu mechanizmu do wielkości oraz ciężaru skrzydła. W ten sposób będą Państwo mieli całkowitą pewność, że bez względu na porę dnia i roku mechanizm będzie działał.

Ocieplenie

Na życzenie Klienta stosujemy także dodatkowe ocieplenie skrzydła (2-centymetrowa warstwa styropianu), dzięki czemu przygotowana przez nas realizacja stanowi doskonałą i szczelną barierę termiczną dla całego budynku.

Kolor

Istotnym walorem jest również możliwość wyboru dopasowanego przetłoczenia – pionowego lub poziomego. A oprócz dostępnej kolorystyki RAL, każdy Klient może zdecydować się na zastosowanie drewnopodobnej okleiny. Wszystkie nasze skrzydła pozostają także całkowicie odporne na działanie zróżnicowanych i zmiennych czynników atmosferycznych.

Ceny przykładowe

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Do kwoty należy doliczyć podatek VAT.

Końcową cenę usługi oblicza się na podstawie wymiarów konkretnego zamówienia. Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zadaj pytanie ekspertowi

Skontaktuj się z nami

© OKNOROLL 2021
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda